kliknutím aktivujete priblíženie
Vyhľadávanie ...
Nenašli sme žiadne výsledky
otvorená mapa
vyhliadka plán satelit Hybrid terén Moja poloha Celá obrazovka
Výsledky vyhľadávania

Predám zateplenú a podpivničenú chatu 82m2 v Hamuliakove s vysporiadaným pozemkom 361m2

65.000 €

Hamuliakovo, Slovensko,
,

pridať k obľúbeným 
Nehnuteľnosť Id: 25094
Cena: 65.000 €
Veľkosť nehnuteľnosti: 82,00 m2
Veľkosť pozemku: 361,00 m2
Izby: 3
Spálne: 1
Kúpeľne: 1
Energetická trieda: B
Pivnica: áno
Počet Podlaží: 3

O nehnuteľnosti

Predám zateplenú a podpivničenú chatu 82m2 v Hamuliakove s vysporiadaným pozemkom 361m2. Zastavaná plocha chaty je 50m2. Parkovacie miesto, bazén na schladenie, altánok s kiwi, krb.

LOKALITA:
Chata sa nachádza v záhradkárskej osade v Hamuliakove blízko rieky Dunaj. V tejto časti je Dunaj rozvodnený čo poskytuje rôzne formy rekreácie. Skútrovanie, kiteboarding, windsurfing, plachtenie a iné. Taktiež sa tu nachádza cyklotrasa na hrádzi, ktorá vedie až do Senca. V obci je dobrá občianska vybavenosť, obchod, kostol, škola, materská škola, ľadová plocha, reštaurácie.

STAV:
Chata bola postavená zo syporexu v roku 1993, pristavaná a zrekonšturovaná v roku 2015. Chata je podpivničená, v pivnici sa nachádza krb, ktorým je možné po úprave vykurovať chatu. Plastové okná, kované mreže na oknách v spodnej časti, sedlová strecha, zateplenie. Altánok obrastený kiwi, bazén na schladenie, vonkajší krb. Chata je napojená na elektrinu a vodu čerpá zo studne.

DISPOZÍCIA:
Pri vstupe do chaty sa nachádzame v jedálni, z ktorej je priamo vstup do kuchyne a na schodisko. Po schodisku sa dostaneme na druhé nadzemné podlažie, kde sa nachádzajú dve miestnosti. Následne po schodisku sa dostaneme na tretie nadzemné podlažie, kotré je znížené a skôr určené na spanie. Výška je 160cm v najvyššom bode strechy. Pri vstupe do chaty sa po pravej strane dostaneme do pivnice, kde sa nachádza spoločenská miesntosť, technická miestnosť s bojlerom na teplú vodu.

Na pozemok sa dostaneme buď z jedálne, alebo z kuchyne. Vedľa chaty sa nachádza altánok obrastený s kiwi, ktoré každoročne bohato rodí chutné kiwi. Pri vstupe na pozemok je parkovacie miesto na auto a za ním je malý bazén na schladenie v letných horúčavách.

Chata sa nachádze v kľudnej lokalite s dobrými možnosťami odpočinku a špotru. Taktiež sa dá využívať na celoročné bývanie. Zabezpečený je aj odvoz smetí

Vybavenie a vlastnosti

Mapa

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Môžete odpovedať na súkromné ​​správy zo stránky "Inbox" vo vašom používateľskom účte.

Porovnaj zoznamy