Ako uľahčuje agent kupujúceho kúpu nového bývania

Výsledky vyhľadávania

Agent kupujúceho – nové bývanie

pridané Estate Union na 30 septembra, 2019
0

Agent kupujúceho – nové bývanie

Ako uľahčuje agent kupujúceho kúpu nového bývania

Agent kupujúceho patrí na trhu realít medzi novšie služby. Využíva ho však čoraz viac kupujúcich. Je to preto, že dokáže nielen ušetriť čas na nájdenie tej pravej nehnuteľnosti. Ak sa rozhodnete využiť jeho služby, získate toho oveľa viac.

Agent kupujúceho pomáha nájsť vhodné bývanie

Úloha agenta kupujúceho je nájsť kupujúcemu nehnuteľnosť presne podľa jeho predstáv. Pomôže vám tiež tieto požiadavky stanoviť a usporiadať podľa priorít, ktoré im prisudzujete. Vďaka prehľadu v aktuálnej ponuke na trhu dokáže na základe stanovených požiadaviek vytipovať tie nehnuteľnosti, ktoré im vyhovujú čo sa týka lokality, aj ostatných kritérií.

Okrem času, ktorý ušetríte na vyhľadávanie na internete a hľadanie vhodných ponúk, šetrí aj čas na zbytočné obhliadky. Množstvo obhliadok totiž absolvuje za vás. Vy sa potom zúčastníte len obhliadok vybraných nehnuteľností. Aj do posudzovania stavu nehnuteľnosti prinesie profesionálny názor. A všimne si drobné nedostatky, ktoré by ste na obhliadke pravdepodobne prehliadli.

Pomôže aj s hľadaním najlepšej firmy na rekonštrukciu

Agent kupujúceho preskúma technické špecifikácie kupovanej nehnuteľnosti. Dokáže tiež posúdiť potrebu rekonštrukcie. A má prehľad o ponuke firiem, ktoré pri nej budete potrebovať. Znovu vám tak ušetrí množstvo času a tiež finančných prostriedkov. 

Dohliadne na vypracovanie zmluvy

Služby agenta kupujúceho oceníte aj pri vypracovaní zmluvy o kúpe. Poskytne vám právne poradenstvo a dohliadne na bezpečnosť kúpy. Po vypracovaní zmluvy ju prečíta a upozorní na nedostatky, ktoré si bežný kupujúci nevšimne.

Agent kupujúceho pomôže vyjednať podmienky kúpy

Agent kupujúceho zastupuje vaše potreby. Vaše požiadavky sú pre neho prioritou, a preto stojí na vašej strane. Pomáha aj pri jednaní o zľave z kúpnej ceny. Je to vďaka tomu, že je na takéto situácie školený. Používa rozumné argumenty a navyše, nedáva najavo svoje emócie tak, ako by ste to pri jednaní o cene robili vy.

Postará sa aj o komunikáciu s bankou a hypotekárnym špecialistom. Bude vás tak sprevádzať aj uhradením kúpnej ceny až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. Ak sa rozhodnete využiť pri hľadaní nového bývania služby agenta kupujúceho, môžete tak v konečnom dôsledku ušetriť aj niekoľko tisíc EUR.

 

Agent kupujúceho – nové bývanie

Potrebujete kúpiť byt nemáte čas? Kliknite sem. Rád vám pomôžem.

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy