Výsledky vyhľadávania

Bytové doplnky a dekorácie

pridané Estate Union na 1 augusta, 2021
0

Čo by to bol za interiér bez správnych doplnkov a dekorácií. Pusté a chladné miesto kam sa nikto nechce vrátiť. Každý z nás potrebuje to svoje miesto, kam sa vždy rád vráti z ciest, po práci alebo keď je len tak vonku. V článku bytové doplnky a dekorácie sa dočítate ako môžete vniesť to správne teplo do vašich domovov.

Tiež tu nájdete galérie a užitočné linky, na ktorých si môžete prezrieť a objednať bytové doplnky a dekorácie. 

Teplo toho nášho domova obľubujeme všetci. Veď nie nadarmo sa hovorí „Všade dobre, doma najlepšie“.

Viac dekorácií a doplnkov nájdete

Najlepšie zútulníte svoj byt alebo dom vánkušmi, lampami, sviečkami, rámikami na fotografie a rôznymi umeleckými doplnkami. Myslíte však na to, že všetkého veľa škodí. 

V tomto prípade je menej viac. Na sedačku do obývačky umiestnite podľa jej veľkosti 3-5 vankúšov, ktorých dizajn a farba poťahu zapadne do interiéru obývačky

Viac vankúšov a doplnkov nájdete

To isté môžete spraviť v každej miestnosti. Napríklad v spálni alebo detskej izbe. Vhodne zvolenými závesami a záclonami zútulnite a zjemníte interiér každej izby. 

Farebne zladené so správnymi vzormy dizajnovo dotvoríte váš interiér. V interiéry sa zamerajte na jeden dominantný dizajnový kúsok nábytku alebo umenia. 

K zvolenej farbnej kombinácii dolaďte doplnky. Ak použijete pastelové farby dominantný prvok interiéru môže byť v celkom odlišnej farbe napríklad tmavozelený alebo zlatý, strieborný, medený.  

Veľmi dobre pôsobia v interiéry ladenom v  pastelových farbách tmavočervené doplnky. Dekorácie zvoľte v neutrálnej farbe v kombinácii s farbou dominantného prvku alebo farbami interiéru.

Napríklad biely rámik na fotografie s prvkami rúžovej, pokiaľ je doplnok umiestnený v dievčenskej detskej izbe. Ak máte izbu ladenú do zelenej môžete zvoliť doplnok v odvážnej žltej v kompinácii zo zelenými prvkami, prípadne bielymi. 

Viac rámikov na stenu nájdete

V prípadne námorníckej modrej farby, môžete ladiť interiér do tyrkysova, biela. Doplnky podľa potreby no ak je modrej veľa voľte radšej bielu farbu. Zjemní a zosvetlí interiér izby. 

Ak však máte veľké dominantné dekorácie, napríklad nálepky na stene alebo tapety, voľte radšej jemné doplnky. Vzhľad nebude vyzerať gyčovo a zvýraní dominanciu napríklad nálepky na stene v detskej izbe, prípade dizajnovej sedačky v obývačke. 

Viac nálepiek na stenu nájdete

Spálňa by mala byť v romantickom štýle. Použiť môžete svietniky, menšie skrinky, a vankúše. Peknú dizajnovú posteľ, ktorá dominuje každej spálni. 

Dominantnosť postele zvýraznia dizanové nočné stolíky a na nich vhodné stolové lampy schopné ponúknuť tlmené svetlo na všetky radovánky. Nič nepokazíte ak si do spálne na stenu zavesíte pekný obraz. 

No viac dominantných prvkov už neodporúčame. Interiér vašej spálne môžete zjemniť a doladiť vhodnými dekoráciami, ako sviečky, vonné vrecúška, košíky, malé truhlice a vankúše. 

Ku skrini na veci je vhodné do každej spálne umiestniť komodu na spodné prádlo. Môžete na ňu umiestniť spomínané dekorácie

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy