Výsledky vyhľadávania

Bytové doplnky

pridané Estate Union na 6 mája, 2021
0

Kúpili ste si nový byt alebo dom? Túžite po skrášlení svojej novej obývačky, kuchyne, spálne? Hľadáte vhodné doplnky na skrášlenie alebo lepšie využitie interiéru? V článku bytové doplnky vám prinášame rôzne tipy na zlepšenie vášho bývania.

Bytové doplnky môžeme rozdeliť na funkčné a doplnky na skrášlenie interiéru. Ideálnym bytovým doplnkom je ten, ktorý spĺňa všetky potreby. 

Častým bytovým doplnkom sú svietidlá. Stolové lampy vhodne doplnia interiér nášho domu alebo bytu. Lampa môže navodiť skvelú atmosféru a pocit, ako napríklad tieto.

Bytové doplnky - svietidlá

Nevyhovuje vám tento druh osvetlenia? Na výber máte viacero možností. Klasické stolové lampy na nočné stolíky, komody a stoly si môžete pozrieť nižšie. K dispozícii máte aj stolovú lampu s pohybovým senzorom.

Stolová lampa so senzorom. Jednoducho sa zapne vtedy keď sa pohnete. Stolovú led lampu môžete použiť aj tam, kde nemáte prístup k elektrine. Led lampa je napájana batériami. 

Lampička disponuje pohybovým senzorom a ponúka 4 funkcie: automatický/ vypnutý režim, teplé biele svetlo, čisté biele svetlo.Praktický háčik na zavesenia. Dosah 3-5 m, odozva 60 sec. 

Asi najčastejším bytovým doplnkom je fotorámik. Väčšinou si ho položíme na komodu, nočný stolík, policu alebo príručný stolík. Do fotorámikov si umietňujem tie najcenejšie fotografie. Radi by sme vás upozornili na fotorámik s led osvetlením. Príjemné tlmené svetlo takto môžu mať vaše najcenejšie fotografie. 

Viac o fotorámiku s osvetlením tu >>>>.

Bytové doplnky - fotorámiky

Bytové doplnky

Funkčným a zároveň dekoratvínymi doplnkami sú napríklad nástenné hodiny, dávkovače mydla, stojany na umývacie prostriedky. Botníky, dekoratívne zrkadlá, paravány. Možností je veľmi veľa. V galérii nižšie si môžete pozrieť pár nápadov.

Bytové doplnky - osviežovač vzduchu

Vhodnou a zároveň funkčnou dekoráciou je aj osviežovač vzduchu, ktorý krásne vyzerá a dokáže navodiť príjemnú a voňavú atmosféru. 

Dva stupne rozprašovania a fine – micro ultrazvuková atomizácia. Osviežovač je prispôsobený pre vo vode rozpustné aromatické oleje, ktoré nájdete v našej ponuke. 

Striedanie farebných príjemných svetiel. Rozprašovanie so svetlom alebo bez. Vhodné pre miestnosti do 20 m2 alebo v tesnej blízkosti používateľa. Zásobník 180 ml.

 Pri vyprázdnení zásobníka automatické vypnutie. Oceníte jeho veľmi tichý chod. Jednoduchá údržba. Nízka spotreba: 12 W. Materiál: bambus, porcelán. Rozmery: 15 x 16 x 21 cm. Nemecká kvalita s predĺženou 3ročnou zárukou.

Bytové doplnky - hodiny

V každej dobrej domácnosti nechýbajjú hodiny. Hodiny sú samozrejmým bytovým doplnkom. Sú tak bežné, že si ani neuvedomujeme ich funkčné zaradenie medzi bytové doplnky. 

Vhodným výberom hodín doladíme svoj interiér a vdýchneme mu iný rozmer. Pár takých dekoračných hodín si môžete pozrieť v galérii.

Na stránke nájdete veľké množstvo hodín. Dekoratívne hodiny na stenu, detské hodiny na stenu, kývadlové hodiny na stenu a množstvoďalším skvelých bytových doplnkov. 

Skrášlite si byt ešte dnes a vyberte si to čo porebujete. 

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy