Výsledky vyhľadávania

Demo Property Template 4

Predám dom-trvalo obývateľnú chatu v Hamuliakove. Veľkosť domu 100m2 plus technická miestnosť 10m2. Pozemok 720m2. Na pozemku je elektrina, voda zo studne a žumpa. Pozemok je oplotený s možnosťou parkovania 3-4 áut. Dom je pred dokončením fasády. Zateplený, postavený z tvárnic YTONG, strecha šindeľ. V dome je ústredné kúrenie na elektrický kotol a krb v obývačke. Dom pozostáva z troch izieb a obývačky.

LOKALITA: Dom sa nachádza v tichej rekreačnej lokalite Hamuliakova. Kúsok od centra obce. V obci obchod, škola, zdravotné stredisko, klzisko, kaviarne a reštaurácie. Kúsok od diaľnice. V blízkosti relaxčno-športové centrum X-bionic (5km). Cyklotrasa, Dunaj, bufety, tenisové kurty. Hamuliakovo je 17km od Bratislavy.

DISPOZÍCIA: Pri vstupe do domu sa nachádzame v menšej verande, ktorá slúži ako ochrana pred vetrom a dažďom.Po prechode - vstupe do domu sa nachádzame v chodbe, ktorá je spojená s obývačkou a kuchyňou nachádzajúcou sa po ľavej strane. Po pravej strane sa nachádza detská izba a kúpeľňa spojená s WC. Priamo pred vstupom do domu je schodisko, ktorým sa dostaneme do spacej časti domu s dvoma spálňami.

STAV: Dom je vo veľmi dobrom stave. Vznikol prístavbou k jestvujúcej chate. Zateplený 15cm polystyrénom, postavený z tvárnic YTONG, strecha sedlová, krytina šindeľ. Plastové okná, krb, elektrický kotol na kúrenie a ohrev vody. Dom je pred kolaudáciou.

V cene kompletný servis Estate Union:

– rezervačný poplatok na nehnuteľnosť vložený do notárskej úschovy – autorizovaná zmluva notárom (ručí za celý priebeh) – návrh na vklad spolu so správnym poplatkom – úschova peňazí u notára – všetky poplatky spojené s predajom – všetky potrebné dokumenty (LV,KM)

pridať k obľúbeným
Nehnuteľnosť Id:

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/6/f/6f4e893d-3f95-45f3-8ed1-b2ffea93e27d/estateunion.sk/web/wp-content/plugins/wpresidence-core/shortcodes/property_page_shortcodes.php on line 400

Amenities and Features


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/6/f/6f4e893d-3f95-45f3-8ed1-b2ffea93e27d/estateunion.sk/web/wp-content/plugins/wpresidence-core/shortcodes/property_page_shortcodes.php on line 313

Your Agent

Demo Property Template 4

Demo Property Template 4


Kontaktujte ma

Schedule a showing?
Môžete odpovedať na súkromné ​​správy zo stránky "Inbox" vo vašom používateľskom účte.

Property Views

Porovnaj zoznamy