Výsledky vyhľadávania

Detské nálepky na stenu

pridané Estate Union na 6 augusta, 2021
0

Zrekonštruovali ste detskú izbu? Čakáte bábätko alebo už dieťa máte? Chcete zútulniť detskú izbu a vytvoriť tak svojim deťom krásnu atmosféru? Pomôžu vám detské nálepky na stenu.

V článku si môžete pozrieť aké nálepky môžete použiť na skrášlenie detskej izby pre vaše dieťa, deti. Tapety a nálepky na stenu pre chlapca a dievča. 

Detské nálepky na stenu

Na skrášlenie detskej izby môžete použiť nálepky, ktoré jednoducho nalepia na stenu a vytvoria tú správnu atmosféru. Nemusíte sa ničoho báť nálepka sa dá jednoducho odlepiť v prípade zlého nalepania a upravíte stenu podľa svojich predstáv. 

Nálepky sú vyrábané na Slovensku z polyesterovej tkanej fólie, ktorá na dotyk pripomína textil. Dajú sa jednoducho umývať a ľahko udržovať, sú zdraviu nezávadné a na ich nalepenie nepotrebujete ďalšie lepidlo.

Lepenie na stenu je veľmi jednoduché. Manipulácia je veľmi ľahká a  rýchla. Na výber máte univerzálne tapety pre každé pohlavie. 

Detské nálepky na stenu pre dievča

Vybrať si môžete z veľkého množstva rozmanitých nálepiek na stenu pre dievča. Celý interiér detskej izby bude, ako z rozprávky a vaše dievčatko bude prežívať rozprávkové detstvo. Môžete tak vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru, ktorú si bude vaša dcérka pamätať celý život.

Destské nálepky na stenu pre chlapca

Môžete pre svojho chlapca vytvoriť prostredie v jeho detskej izba, v ktorom sa bude cítiť ako kozmonaut, smetiar, šofér nakladača a veľa rôznych profaesií. Podporíte v ňom fantáziu a predstavivosť. Na tieto chlapčenské chvíle nikdy nezabudne. Vo svojich spomienkach sa bude ku nim vracať celý život.

Spolu s vhodnými dekoráciami dotvoríte atmosféru detskej izby. Na výber máte rôzne možnosti. Kalendáre, rozvrhy, míľnikové kartičky, tabule pre popis kriedou, bordúry a zrkadlá. Všetko nájdete tu >>>>.

Doplnky do detskej izby

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy