Výsledky vyhľadávania

Dizajnová obývačka

pridané Estate Union na 13 mája, 2021
0

Pri kúpe nového bytu alebo domu väčšinou zariaďujeme svoj nový interiér. Ak vám záleží na dizajne vašej obývačky prečítajte si tento článok „Dizajnová obývačka“. V článku sme vybrali jedného dodávateľa, ktorý podľa nás dodáva pekný a kvalitný dizajnový nábytok v rozumných cenách.

Väčšinu času, ktorý venujeme relaxu trávime v obývačke. Je dôležité venovať dizajnu našej obývačku dostatočnú pozornosť. V galérii nižšie si môžete pozrieť veľmi dominantný prvok v obývačke. Sedačky, pohovky, kreslá a taburetky.

Dizajnové sedačky, kreslá nájdete

Nemenej dôležitým prvkom v obývačke je konferenčný stolík. Mal by spĺňať všetky parametre. Dizajn, funkčnosť a kvalitu. Konferenčný stolík v podvedomí ovplyvňujem naše vnemy. Máme ho pred sebou v čase lenošenia na sedačke, pozeraní televízie a pri posedení s rodinou a priateľmi. Vhodná voľba konferečného stolíka ovplyvní celkový dizajn našej obývačky. V galérií nižšie si môžete pozrieť dizajnové stolíky.

Dizajnové konferenčné stolíky nájdete

V dizajnovej obývačke by nemal chýbať vhodný stolík pod televízor, Jeho dizajn by mal vhodne zapadnúť do dizajnu obývačky. Prípadne môžete vytvoriť kontrast na zvýraznenie vašej povahy. Treba však dať pozor, aby ste to neprehnali. 

V dizajnovej obývačke sa klasické obývačkové steny veľmi nepoužívajú. Skôr sa na zariadenie používajú komody, skrinky, skrine alebo police. Preferuje sa vzdušnejší priestor a tomu prispôsobené doplnky. 

Dizajnové televízne stolíky nájdete

Každá dobrá dizajnová obývačka by mala byť zariadená dizajnovou komodou, skrinkou a policami. Vhodne zvoleným doplnkom, ako je napríklad koberec, stojaca alebo stolová lampa nič nepokazíte.  

Treba si však dať pozor, aby ste s doplnkami neprehnali a priestor obývačky pôsobil naďalej vzdušne a príjemne. Veľa doplnkov môže tento pocit zhoršiť. Nikto z nás nechce mať stiesnený priestor.

Dizajnové komody a skrinky nájdete

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy