Výsledky vyhľadávania
pridané Estate Union na 26 januára, 2021
0

Möbelix dom nábytku

Pri zmene bývania je najčastejší dôvod na kúpu nového nábytku. Pri kúpe nového bytu alebo domu väčšinou potrebujem kúpiť nové zariadenie. Möbelix vám ponúkne riešenie do každej miestnosti nového bytu či domu.

Potrebujete novú kuchyňu na mieru s montážou a komplexným servisom? V Möbelix kúpite kuchyňu v rôznych prevedeniach za skvelé ceny. V čase akcií dostanete takúto kuchyňu na mieru až s 50% zľavou a montážou a dopravou za 1 euro.

S Möbelixom zariadite aj obývačku. Na výber máte veľké množstvo sedačiek, kresiel, obývačkových stien, kobercov, konferenčných stolíkov, sektorového nábytku a veľa dolnkov, ktoré spríjemnia a zútulnia pocit strávený pri pozeraní televízie, čítaní alebo debatovaním s rodinou a priateľmi.

 

Zariaďte sa s Möbelix

Určite si vyberiete s veľkej ponuky stoličiek, kuchynských a jedálenských stolov, barových stoličiek, príborníkov. Príde vám väčšia návšteva, na oslavu, Vianoce či iné sviatky? Nevadí jednoducho rozložíte jedálenský stôl a všetci sa spolu najete.

Do spálne si určite vyberiete posteľ, nočné stolíky, pohodlné madrace, skrine s posuvnámi dverami no aj tie s obyčajnými, prípadne celé spálňové zostavy.

Stojanové a obyčajné svietidlá, písacie stoly, rôzne regálové košíky a iné doplnky.

Nábytok do predsiene, zrkadlá, šatne a zostavy, botníky a regály, doplnky a príslušenstvo do predsiene. V Möbelixe kúpite aj záclony, závesy rôznych farieb. Textil do obývačky, vankúše na sedačku alebo kreslo, prehozy a deky. Sedacie vankúše, poťahy a povliečky na vankúše.

Do spálne paplóny, vankúše povliečky, plachty, chrániče matraca, sady lôžkovín. Kusové koberce, kožušinové koberce, jemne tkané a zošívané koberce, príslušenstvo a doplnky ku kobercom.

 

Zľavy v Möbelixe

S Möbelixom zariadite, kadžý priestor. Zariaďujete byt, domu či kanceláriu? Möbelix vás nesklame. Veľmi často dostanete v akciách kvalitný nábytok a bytové doplnky vo výbornej cene.

Tieto nízke ceny sa nijako neprejavia na kvalite a vy so budete spokojne užívať teplo svojho domova.

Predávate alebo kupujete byt? Zorientujte sa v problematike kúpen zmluvy na byt. Stiahnite si zadarmo knihu „Návod na vypracovanie kúpnej zmluvy na byt“. Súčaťou knihy sú vzory kúpnych zmlúv, návrh na vklad a protokol na odovzdanie bytu. Knihu si stiahnete tu >>>.

 

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy