Výsledky vyhľadávania

Predaj 2 izbového bytu Bratislava Ružinov - Prievoz

Predaj 2 izbového bytu Bratislava – mestská časť Ružinov – Prievoz, Kladnianska ulica. Byt sa nachádza na druhom poschodí v zateplenom dome s výťahom orientovaný na slnečnú západnú stranu.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Vymenené boli plastové okná, v obývačke nainštalované laminátové parkety, v kuchyni bola vymenená kuchynská linka, chodba je predelená vstavanou skriňou a v spálni je vstavaný nábytok na mieru. Náklady 130,- € s elektrinou a TV káblovkou.

Predaj 2 izbového bytu Bratislava Ružinov - Prievoz

LOKALITA:

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Prievoz. Táto lokalita ponúka kľudné a komfortné bývanie so všetkými službami potrebnými k životu.

V dosahu sú business centrá, školy a škôlky, obchody, MHD, centrum mesta, relax a šport.

 

DISPOZÍCIA:

Pri vstupe do bytu sa nachádzame v dlhšej chodbičke, z ktorej je vstup do izieb. Po ľavej strane oproti vstupu do bytu sa nachádza nepriechodná spálnňa v vedľa nej obávačka, cez ktorú prejdeme do kuchyne.

Kuchyňu terajší majiteľ zväčšil o lodžiu, čím vznikol väčší priestor na sedenie.

Kúpeľňa so samostatnou toaletou sa nachádza za kuchyňou. Chodba bola predelená vstavanou skriňou vďaka čomu vznikol priestor pre veľkú komoru, ktorá je umiestnená za kuchyňou oproti kúpeľni.

Byt je orientovaný na slnečnú západnú stranu.

 

STAV:

Byt je vo veľmi slušnom čiastočne zrekonštruovanom stave. Boli vymenené okná za plastové, v obývačke sú nainštalované laminátové parkety, v kuchyni bola vymenená kuchynská linka, v chodbe vstavaná skriňa a v spálni bol nainštalovaný vstavaný nábytok.

Veľkosť bytu vrátane pivnice je 50m2. Náklady 130 € vrátane elektriny a TV – káblovky.

Byt je kúpou voľný. Máte záujem o obhliadku?
Kontaktujte ma 0918 671 178.

Cena 159.900,- €

Realitný maklér

Porovnaj zoznamy