Výsledky vyhľadávania
Realitný maklér

PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ BRATISLAVA

Pri predaji nehnuteľností používam metódy, vďaka ktorým predám vašu nehnuteľnosť za viac. Často podceňovanou je prezentácia nehnuteľnosti pri jej predaji. Väčšina predávajúcich nevenuje prezentácii dostatočnú pozornosť. Oberajú sa tak o tisíce eur. Budete patriť aj vy k takýmto predávajúcim? Verím, že nie. 

KVALITNÉ FOTOGRAFIE

Kvalitné fotografie upútajú záujemcu na prvý pohľad. Prvý dojem urobíte iba raz do troch sekúnd. Využite možnosť prezentácie nehnuteľnosti formou profesionálnych fotografií profesionálnym fotografom. Robte skvelý prvý dojem a zaujmite potencionálnych záujemcov za tri sekundy. Kvalitné fotografie odprezentujú priestor tak, ako v skutočnosti vyzerá. Jeho skutočnú veľkosť zachytí kvalitná zrkadlovka, ktorá tiež zabezpečí čírosť, čistotu a krásnu farebnosť v prezentácii vašej nehnuteľnosti.

VIDEO PREHLIADKA

Video prehliadka odprezentuje nehnuteľnosť potencionálnemu záujemcovi so všetkými benefitmi skoro ako na samotnej fyzickej obhliadke. Vo videu je možné upriamiť pozornosť na špecialitky danej nehnuteľnosti, ktoré ju robia jedinečnou a zaujímavou na trhu. Nehnuteľnosť sa odlíši od konkurencie, zapôsobí na záujemcov. Vo video prehliadke dokážete stvárniť atmosféru a pocit, ktorý je v nehnuteľnosti. Pre záujemcov sa stáva nehnuteľnosť príťažlivejšia a zaujímavejšia.

3D PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

3D prezentácia uľahčuje potenciálnemu záujemcovi zorientovať sa v priestore. Môže sa dokonale zoznámiť s priestorom a dispozíciou nehnuteľnosti a jej okolím ešte pred obhliadkou. Prezentácia šetrí čas predávajúcim. Záujemca sa vie vopred rozhodnúť či mu daná dispozícia a stav nehnuteľnosti vyhovujú a na obhliadku ide viac menej rozhodnutý danú nehnuteľnosť kúpiť. Chce už iba nasať atmosféru danej nehnuteľnosti a okolia – lokality.

Veľa predávajúcich podceňuje pri predaji bytu kvalitu jeho prezentácia. Či už predávate byt, dom alebo pozemok mali by ste venovať pozornosť spôsobu prezentácie. Existujú štúdie, ktoré potvrdzujú skutočnosť, vďaka ktorej sa predávajúci často sami oberajú o  tisícky eur. Ak sa, teda rozhodnete predávať nehnuteľnosť, byt, dom alebo pozemok, myslíte na kvalitu prezentácie. Kvalitné fotografie, video prehliadka, 3D vizualizácia, príprava interiéru nehnuteľnosti, bytu, domu na predaj.


Odstráňte všetky rušivé elementy (praskliny, fľaky, osobné veci – kupujúci sa viac stotožní s nehnuteľnosťou, vie si seba lepšie predstaviť, žiť a bývať v byte či dome, ktorý si práve vyberá, rozhoduje sa o kúpe) pre navodenie príjemného pocitu. Predaj – kúpa nehnuteľnosti je veľmi pocitová záležitosť. Navoďte, teda príjemnú atmosféru a zvýšte jej hodnotu. Neoberajte sa o peniaze!

Porovnaj zoznamy