Výsledky vyhľadávania

PREDAJTE ZA NAJVYŠŠIU CENU

predaj nehnutelnosti

Spôsob akým pracujem pri predaji nehnuteľností

Pri predaji nehnuteľnosti využívam všetky moderné postupy, vďaka ktorým predáte vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a výhodnejšie.

3D PREZENTÁCIA

3D prezentácia uľahčuje potenciálnemu záujemcovi zorientovať sa v priestore. Môže sa dokonale zoznámiť s priestorom a dispozíciou nehnuteľnosti a jej okolím ešte pred obhliadkou. Prezentácia šetrí čas predávajúcim. Záujemca sa vie vopred rozhodnúť či mu daná dispozícia a stav nehnuteľnosti vyhovujú a na obhliadku ide viac menej rozhodnutý danú nehnuteľnosť kúpiť. Chce už iba nasať atmosféru danej nehnuteľnosti a okolia – lokality.

VIDEO PREHLIADKY

Video prehliadka odprezentuje nehnuteľnosť potencionálnemu záujemcovi so všetkými benefitmi skoro ako na samotnej fyzickej obhliadke. V videu je možné upriamiť pozornosť na špecialitky danej nehnuteľnosti, ktoré ju robia jedinečnou a zaujímavou na trhu. Nehnuteľnosť sa odlíši od konkurencie, zapôsobí na záujemcov. Vo video prehliadke dokážete stvárniť atmosféru a pocit, ktorý je v nehnuteľnosti. Pre záujemcov sa stáva nehnuteľnosť príťažlivejšia a zaujímavejšia.

KVALITNÉ FOTOGRAFIE

 

Kvalitné fotografie upútajú záujemcu na prvý pohľad. Prvý dojem urobíte iba raz do troch sekúnd. Využite možnosť prezentácie nehnuteľnosti formou profesionálnych fotografií profesionálnym fotografom. Robte skvelý prvý dojem a zaujmite potencionálnych záujemcov za tri sekundy. Kvalitné fotografie odprezentujú priestor tak, ako v skutočnosti vyzerá. Jeho skutočnú veľkosť zachytí kvalitná zrkadlovka, ktorá tiež zabezpečí čírosť, čistotu a krásnu farebnosť v prezentácii vašej nehnuteľnosti.

PREDAJ NEHNUTEĽNOSTÍ

Predaj nehnuteľnosti Bratislava a okolie

 

Predaju nehnuteľností, bytov, domov a pozemkov v Bratislave a okolí sa venujem viac ako 15 rokov. Potrebujete poradiť s predajom nehnuteľnosti?


Chcem predať a získať najvyššiu cenu za nehnuteľnosť

Vyplňte formulár a budem Vás kontaktovať. Pomôžem Vám s predajom vašej nehnuteľnosti. 

Referencie mojich klientov, ktorým som pomohol s predajom a kúpou nehnuteľností

Rada by som sa Vám touto cestou poďakovala za Vaše služby súvisiace s predajom môjho bytu v Bratislave Petržalke na Beňadickej ulici. Napriek tomu, že zo začiatku to nevyzeralo veľmi nádejne (myslím si, že to bolo spôsobené letným prázdninovým a dovolenkovým obdobím), Vám sa podarilo predaj dotiahnuť do úspešného konca. Oceňujem Vašu aktivitu a snahu pomôcť pri všetkých úkonoch, ktoré sú pri predaji potrebné. A určite aj komunikáciu, ktorá bola na veľmi dobrej úrovni, promntné jednanie a úžasný prístup. Prajem Vám preto do ďaľšej práce veľa úspechov a zrealizovaných predajov a kúp.
Soňa H.
Predávajúca
Pán Torda mi pomohol predať 3-izbový byt v Bratislave, v Karlovej Vsi a s jeho prácou a pomocou som bola veľmi spokojná. Pomohol mi vo veľmi krátkom čase nájsť vhodného kupca, vybaviť všetky dokumenty a postaral sa, aby predaj prebehol bezproblémovo. Pána Tordu môžem pre predaj nehnuteľností len odporučiť.
Darina V.
Predávajúca
Pri predaji nášho trojizbového bytu na Muškátovej ulici sme boli veľmi spokojní s realitným agentom pánom Martinom Tordom. Preukázal profesionálny prístup ku všetkým aktivitám spojených s predajom bytu,od vyhľadania kupujúceho z viacerých záujemcov, a v splupráci s notárom prípravu predajnej zmluvy a spôsobu finančného vysporiadania predaja. Zabezpečil bezproblémový vklad do katastra nehnuteľností. Môžeme ho odporučiť prípadným ďalším záujemcom o predaj resp. kúpu nehnuteľnosti.
Pavel P.
Predávajúci
S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná hlavne pre Vašu trpezlivosť, ochotu a ľudský prístup hocikedy riešiť môj problém a hlavne riešenie našej nehnuteľnosti, ktorá sa vďaka Vám aj podarila predať za čo som Vám nesmierne vďačná. Aj v budúcnosti v prípade potreby by som len Vás oslovila a doporučila mojim známym, ešte raz veľká vďaka
Zlata H.
Predávajúca

Chcem predať a získať najvyššiu cenu za nehnuteľnosť

Vyplňte formulár a budem Vás kontaktovať.

Porovnaj zoznamy