Predám chatu

Výsledky vyhľadávania
pridané Martin Torda na 23 júla, 2020
| 0

Predám chatu

Pri Bratislave vo vzdialenosti 17km v čarokrásnom prostredí v blízkosti rieky Dunaj sa nachádza murovaná chata. V tejto oáze pokoja si doteraz majitelia vychutnávali plnými dúškami oddych.

Vďaka kľudu, ktorý táto lokalita ponúka vždy načerpali veľa energie a chute do nového týždňa. Pravidelne relaxovali na pozemku o veľkosti 1000m2. V murovanom altánku grilovali, popíjali vínko s priateľmi. V neďalekom vlastnom jazere chovali ryby.

V blízkom športovom areály hrali tenis. Sem tam zašli na výbornú rybu.

Predám chatu

No tak, ako to už v živote býva prišiel čas na prehodnotenie potreby takto veľkej nehnuteľnosti a rozhodli sa ju predať.

Murovanú chatu môžete využiť aj na celorečné bývanie. Je plne vybavená na bývanie. Je tu kotol na tuhé palivo, elektrické radiátory, voda zo studne a dostatočne silná elektrická prípojka.

Kanalizácia je napojená na vlastnú žumpu. Pri chate sa nachádza parkovacie miesto s pergolou. Na pozemku sú umiestnené menšie stavby, v ktorých sa ukrýva náradie a drevo.

Pani domáca využila ponuku vynikajúcej pôdy, ktorá je v tejto lokalite top na vytvorenie záhradky.

Pýtate sa, kde sa táto murovaná chata nachádza? Nachádza sa v záhradkárskej oblasti v obci Hamuliakovo.

Obec disponuje slušnou občianskou vybavenosťou. Nachádzajú sa tu reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, športový areál, kryté klzisko, hokejový a krasokorčuliarsky klub.

Chata je výbornou voľbou pre ľudí, ktorým sa zunoval mestský ruch. Hľadajú kľud mimo výstavby satelitných mestečiek s rodinnými domami. Ľuďom, ktorým sa nechce alebo nemôžu čakať na zazelenenie lokality a rast stromov.

Ak Vás táto chata zaujala a mali by ste záujem pozrieť si ju neváhajte ma kontaktovať.

 

realitný maklér

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy