Realitky v Bratislave

Výsledky vyhľadávania
pridané Estate Union na 24 septembra, 2020
0

Realitky v Bratislave

 

Bratislava ponúka veľký výber realitiek. Reality, nehnuteľnosti patria v našom živote k tým najdôležitejším. Často je to ten najväčší majetok, ktorý máme. Ak sa rozhodneme svoju nehnuteľnosť predať, prenajať potrebujeme pomoc realitky v Bratislave.

 

Dobrá realitka nás bezpečne prevedie celým komplikovaným procesom. Pomôže nám predať rýchlo za najvyššiu možnú cenu v aktuálnej dobe. Nastaví celý proces predaja našej nehnuteľnosti podľa našich potrieb. Niekedy je to potreba predať rýchlo, z rôznych dôvodov, inokedy sa snažíme získať, čo najväčšiu cenu s použitím aukcie.

 

 

Realitky v Bratislave. Ako si však vybrať najlepšiu realitku v Bratislave.

Vo výbere realitky v Bratislave by vás malo najmä zaujímať spôsob akým realitka pracuje. Aký spôsob prezentácie vám vie ponúknuť. Aký právny servis používa. Aký popredajný servis ponúka.

 

Väčšina realitiek v Bratislave ponúka klasické služby. Odfotí si byt mobilom, prípadne obyčajným fotoaparátom. Nehnuteľnosť uverejní na realitných portáloch.

 

Kvalitnej prezentácií venuje malú pozornosť. Takto môže majiteľ nehnuteľnosti stratiť o tisícky eur.

 

Právnemu a popredajnemú servisu nevenujú potrebnú pozornosť.

 

Služby kvalitnej realitky pomôžu majiteľovi nehnuteľnosti získať z predaja maximum peňazí. Využitím kvalitnej prezentácie, formou kvalitných fotografií, natočením video prehliadky nehnuteľnosti, 3D vizualizácie nehnuteľnosti, prípravy nehnuteľnosti na predaj, zväčšenou investíciou do reklamy (aj mimo realitných portálov).

 

Majiteľ predávanej nehnuteľnosti získa podstatne väčšie množstvo záujemcov. Predávaná nehnuteľnosť sa tak dostane do povedomia aj tých, ktorí zatiaľ iba uvažujú o kúpe. Pri klasickom ponúkaní( iba cez realitné portály) záujemcovia vo veľkom počte konkurenčých ponúk často ani neuvidia vašu nehnuteľnosť.

 

Realitky v Bratislave

 

Služby dobrej realitky v Bratislave:

 

1.Príprava nehnuteľnosti na predaj

2. Profesionálne fotografie nehnuteľnosti

3.Video prehliadka nehnuteľnosti

4.3D vizualizácia nehnuteľnosti

5.Vlastná webová stránka nehnuteľnosti

6.Pôdorys

7.Texty

8.Marketing

9.Právny servis

10.Popredajný servis

 

SERVIS REALITKY V BRATISLAVE

 

1. Realitka pripraví nehnuteľnosti na predaj 

Dobrá realitka venuje dostatok času príprave nehnuteľnosti na predaj. Odporučí majiteľovi nehnuteľnosti opraviť všetky nedostatky, nedorobky, ktoré na nehnuteľnosti má. Praskliny, počmárané steny od detí, špinavú maľovku, tečúce kohútiky, záchod, žiarovky vo svietidlách, fľaky na koberci.

 

Realitky odporúčia nehnuteľnosť vymaľovať, pevoňať. Odstrániť všetky osobné veci, fotky rodiny, magnetky na chladničke, maľované obrázky od detí, upratať, naaranžovať priestor vhodnými doplnkami, navodiť príjemnú atmosféru.

 

Kupujúci si vie lepšie predstaviť, ako býva v danej nehnuteľnosti.

 

Realitky v Bratislave takto pripravenú nehnuteľnosť zachytia na kvalitných fotografiách, natočia video prehliadku a spravia 3D vizualizáciu.

 

2. Realitka vyhotoví kvalitné fotografie 

Realitka vyhotoví kvalitné fotografie, ktoré zachytia celý priestor nehnuteľnosti v jeho krásnej šírke a výške. Zachytia čírosť a veľkosť priestoru. Atmosféru jeho jedinečnosti. Navodia záujem o kúpu už pri prezeraní fotografií. Evokujú v kupujúcom túžbu zabývať sa v danej nehnuteľnosti. Jeho podvedomie získa náklonnosť kúpiť nehnuteľnosť. 

 

3. Realitka natočí video prehliadka

Video prehliadka nehnuteľnosti realitkou, kde realitný maklér účinkujúci vo videu prevedie potenciálnych záujemcov po nehnuteľnosti. Dokáže prezentovať danú nehnuteľnosť, lokalitu, v ktorej sa nachádza, občiansku vybavenosť a výhody okolia, ktoré ponúka.

Kupujúci si ešte pred živou prehliadkou vytvorí pocit, že daná nehnuteľnosť spĺňa všetky potreby bývania, ktoré má a na reálnu obhliadku ide viac menej rozhodnutý kúpiť.

 

Video prehliadka šetríte čas predávajúcim aj kupujúcim. Vyselektujete iba tých záujemcov, ktorí reálne uvažujú o kúpe vašej nehnuteľnosti.

 

 

4. Realitka spraví 3D vizualizácia nehnuteľnosti 

3D vizualizácia. Realitka, ktorá ponúka svojim klientom 3D vizualzácie patri medzi tie najlepšie a najmodernejšie realitné kancelárie. Vďaka 3D vizualizácii získa majiteľ nehnuteľnosti väčšie množstvo kupujúcich, teda aj potenciál na získanie vyššej ceny z predaja nehnuteľnosti. Kupujúci sa môžu vo svojom počítači, tablete, mobile prechádzať po nehnuteľnosti koľko budú chcieť. Lepšie si do podvedomia uložia práve danú nehnuteľnosť. Ich vzťah ku kúpe sa zvýši. Na reálnu obhliadku prídu pripravený kupovať.

 

5. Realitka vyrobí vlastnú webovú stránku nehnuteľnosti 

Realitky Bratislava. Vlastná webová stránka predávanej nehnuteľnosti dodá šmrc, exkluzivitu a jedinečnosť ponuky. Dobrá realitka vie túto webovú stránku predávajúcim nehnuteľnosti ponúknuť. Potencionálny kupujúci získa pocit, že daná nehnuteľnosť je exkluzívna, pripravená preňho a iba čaká kedy sa do nej nasťahuje. Vlastnou webovou stránkou úplne elminujete konkurenčné nehnuteľnosti.

 

6. Realitka urobí pôdorys nehnuteľnosti 

Pôdorys nehnuteľnosti dodá kupujúcim predstavu dispozičného riešenia predávanej nehnuteľnosti. Vie si už z papiera navrhovať zariadenie, rozloženie nábytku. Získa pocit, ako by to mohlo vyzerať, keď sa do bytu nesťahuje. Realika vám ho určite rada vyhotoví.

 

7. Realitka napíše texty predávanej nehnuteľnosti 

Texty pri predávanej nehnuteľnosti sú často určujúce predstavu o danej dispozícii, lokalite, stave nehnuteľnosti. Zachytia konkrétne výhody nehnuteľnosti a jej dispozície. Výhody lokality, ktorá je rozhodujúcim faktorom pre kvalitné bývanie. Popis stavu nehnuteľnosti, ktorý objasní prípadne náklady na rekonštrukciu. Veľkosť nehnuteľnosti, podlažnosť, výbava, počet miestností.

 

8. Realitka – marketing nehnuteľnosti

Realitka ponúka kvalitný marketing. Marketing nehnuteľností je veľmi dôležitou súčasťou predaja. Ak nemáte kvalitný marketing všetky vyššie uvedené body nebudú naplno využité. Pokiaľ predávanú nehnuteľnosť uvidí málo záujemcov znižuje sa šanca na dobrý predaj nehnuteľnosti. Dobrá realitka poskytne predávajúcemu marketingovú stratégiu aj mimo klasických realitných portálov. Reklamu na sociálnych sieťach, kde dokáže osloviť – zacieliť na konkrétnych záujemcov, podľa veku, ich stavu, vzdelania, prácovenj pozície.

 

9. Realitka ochráni – právny servis

Právny servis prichádza na rad po všetkých krokoch uvedených vyššie. Od zloženia zálohy – rezervačného poplatku, cez podpis kúpnych zmlúv po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti. Je veľmi dôležité ochrániť všetky zúčastnené strany tak, aby kupujúci nadobudol nehnuteľnosť a predávajúci získal peniaze – kúpnu cenu. Najbezpečnejším spôsobom je forma autorizovanej kúpnej zmluvy formou notárskej zápisnice. Dobrá realitná kancelária poskytuje túto formu bezpečného prevodu vlastníckeho práva (predaja). Notár vyhotoví kúpne zmluvy formou notárskej zápisnice a je súčasne garantom prevodu vlastníckeho práva.

 

10. Realitka pomôže aj po predaji – popredajný servis

Popredajný servis realitky spočíva v protokolárnom odovzdaní nehnuteľnosti novému majiteľovi. Spísanie stavu energií (voda, plyn, elektrina, kúrenie), pomoc pri ich prehlásení. Prípadná pomoc pri sťahovaní a výbere nového bývania pre predávajúceho. Väčšinou predáva nehnuteľnosť s potrebou kúpi novej.

 

Realitky Bratislava

 

Ak ste dočítali až sem určite si poviete, že tieto služby budú veľmi drahé. Nie je to tak. Dobrá realitka tieto služby spraví v šandardnej výške provízie.

 

Na to, aby mohla použiť všetky najmodernešie formy predaja potrebuje nehnuteľnosť predávať exkluzívne. Iba tak sa jej vynaložené náklady na predaj nehnuteľnosti vrátia.

 

Potrebujete pomôcť, poradiť s predajom nehnuteľnosti? Kontaktujte nás.

realitný maklér
[supsystic-form id=12]
[/vc_row]

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy