Výsledky vyhľadávania

Skrinky do obývačky

pridané Estate Union na 29 apríla, 2021
0

Pri zariaďovaní nového bytu sa potrebujeme zorientovať a získať nápady a tipy na zariadenie obývačky. Často hľadáme možnosti, ako umiestnime skrinky a doplnky do obývačky. Niekto má rád klasiku, iný retro poprípade moderný dizajn. Niektorí z nás sa snažia zladiť retro štýl, prípadne starožitný nábytok s moderným. Skrinky do obývačky môžu pri správnom výber dotvoriť atmosféru obývačky. 

V tomto článku vám priblížime aké možnosti máte pri výbere jednotlivých skriniek a komôd. 

Skrinky o obývačky

Skrinky do obývačky

Dizajn ach ten dizajn. Nie je nič krajšie, ako doplniť interiér našej obývačky vhodným dizajnovým doplnkom. Správny výber skriniek do obývačky zmení celkový pocit z interiéru. Odrazí to naše ja. Relax a uvoľnenie, ktoré tak potrebujeme bude o to lepšie. 

Často si ani neuvedomujeme dôležitosť dobrého pocitu v našej obývačke. Odpočinok strávený s peknými doplnkami zregerneruje našu myseľ lepšie. 

Vybrali sme zopár dizajnových prvkov, ktoré srkášlia vašu obývačku. 

Ak si chcete pozrieť viac dizajnových kúskov kliknite sem >>>.

Či hľadáte komodu, skrinku, vitrínu alebo vinný bar určite sa pozrite na danú stránku. Nájdete tam krásne dizajnové kúsky, ktoré skrášlia váš interiér a navodia tu správnu atmosféru. 

Zlaďte si farebne váš interiér a doplnky. Čo sa ku čomu hodí? Môžete si pozrieť farebnú kombináciu rôznych komôd so stenami, podlahou či kvetinami. 

Pozrite si dizajn navrhnutý bytovými architektmi. Inšpirujte sa na stránke a získajte lepšiu predstavu, čo by sa vám domov hodilo. Príjemný pocit vo vlastnom byte či dome je na nezaplatenie. Bývajte a žite v krásnom prostredí. Inšpirujte sa tu >>>.

Ako správne vybrať skrinky do obývačky

Pri výber vhodnej skrinky alebo komody do obývačky je dôležité mať na pamäti vhodnú kombináciu farieb. Farby by mali k sebe ladiť, aby vytvárali príjemný dojem. 

Momentálne sú veľmi populárne pastelové farby s kombináciou jedného výraznejšieho prvku. Ten sa môže odlišovať aj štýlom. 

Veľmi moderným je miešanie rôznych štýlov dokopy. Napríklad moderné zariadenie nábytkom, pri ktorom niekde do vhodne vybraného priestoru v obývačke umiesntite dizajnovú komodu prípadne starožitnú komodu alebo bar. 

Takto navrhnutý priestor prepojí pocit sučasnoti s minulosťou prípadne iným dizajnom, ktorý zapadne do priestoru. Skrášlite si svoj priestor a užite si tú správnu harmóniu pri relaxe. 

Pastelové farby pôsobia upokojúco, hlavne tmavozelená, béžová kombinovaná s kovovými farbami zlata, čiernej a antikora. Farby kovu musia byť vhodne umiestnené s mierou, aby nerozbíjali správnu harmóniu. 

Vhodné je použitie ďalších iných materiálov, ako napríklad sklo, ktoré pôsobí veľmi elegantne a luxusne.

Ak si chcete pozrieť viac dizajnových kúskov kliknite sem >>>.Skrinky do obývačky klasika

Hľadáte skôr osvedčenú klasiku? Bojíte sa experimentovať alebo máte hlbšie do vrecka? Aj pre vás tu máme tipy, na skrinky do obývačky.

Hlavnou výhodou tohto výberu je, že budete mať doma overenú klasiku. Nič tým nepokazíte no ani nezmeníte. Podstatnou je aj kvalita, ktorú pri nižšej cene výrobca nikdy nedosiahne. 

Aj aj napriek tomu hľadáte lacnejšie, prípadne klasické skrinky a komody do obývačky máme pre vás riešenie. Pozrite si galériu nižšie, prípadne sa prekliknite na stránku s väčšou ponukou.Ak si chcete pozrieť viac z klasiky kliknite sem >>>.

Skrinky do obývačky zlatá stredná cesta

Dôležitosť dizajnu je pre väčšinu z nás podstatná. Dizajn náš ovplyvňuje  na každom našom kroku. Je dôležitý aj pri doplnkoch a nábytku v našej domácnosti a obývačke. 

Často si však za dizajn priplatíme zopár eur navyše. Zlatou strednou cestou, ako mať dizajn za rozumnú cenu je voľba vhodného predajcu. Tu si môžete pozrieť zopár tipov tohoto dizajnového a cenovo dostupného nábytku.Ak si chcete pozrieť viac z klasiky kliknite sem >>>.

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy