Výsledky vyhľadávania

Test sedačky Adria Möbelix

pridané Estate Union na 13 marca, 2021
0

Test sedačky do obývačky

 

K bývaniu nedomysliteľne patrí aj jeho zariaďovanie. K nášmu pohodliu v obývačke veľmi prispieva sedačka, na ktorej väčšina z nás relaxuje pri dobrom filme, športe či zábavnej relácií. Spravili sme test sedačky Adria Möbelix.

 

Potrebujete novú sedačku? Jednu sme si na vlastnej koži otestovali.

 

Najväčším hitom v tejto dobe sú rohové sedačky, ktoré sa dajú rozložiť a poskytnúť nocľah nie len návšteve. Ak sa na sedačkách nespí ich úložný priestor poskytne dostatok priestoru na odloženie vecí, ktoré často nepotrebujeme.

Správna sedacia súprava by mala spĺňať tieto parametre:

  1. Pohodlné sedenie
  2. Nadčasový dizajn
  3. Kvalita prevedenia
  4. Jednoduchá zmena na posteľ
  5. Variabilita využitia

Jednu takú sedačku sme mali možnosť otestovať. Jedná sa o konkrétny model sedačky v bežne dostupnej triede v cenovej hladine do 1000,- €.

 

Test sedačky Adria Möbelix

Je to sedačka Adria od firmy Möbelix

Sedacia súprava Adria má veľmi kvalitné prevedenie, výborne sa na nej sedí a aj spí. Jej tvrdé epedo zabezpečí pohodlné sedenie no aj spanie. Konštrukcia epeda je pena a na častiach určených na sedenie a ležanie sú pružiny Nosag.

Sú to ploché oceľové pružiny, vďaka ktorým je sedenie na sedačke veľmi pohodlné. Pre väčšie pohodlie prr opretie chrbtice ponúka sedačka veľké vankúše a opierky na ruky.

Sedačka má rozmery 213x308cm a vyslovene láka na sedenie a relax. Výška jej sedáka je 43cm. Je vyhotovená s poťahom zamatového vzhľadu v tvare L. Pohodlne sa tu usadia štyria dospelí ľudia a vyspia dvaja.

Test sedačky Adria Möbelix

Sedačka sa dá jednoducho rozložiť a vytvorí tak obrovské letisko. Dostatok miesta na spanie zabezpečí každému kvalitný spánok. 

Na sedačke sa pohodlne vyspia dvaja dospelí ľudia.

Test sedačky Adria Möbelix

Test sedačky Adria Möbelix

 

Sedačka Adria z predajne Möbelix sa predáva v deviatich farebných prevedeniach s poťahovou látkou – tkaninou vysokej kvality, ktorá ani po čase aktívneho užívania nevytvorí na sedacích častiach nepríjemné bubliny. Sedačka si dlhodobo zachová svoj krásny dizajn a vzhľad. Zistené od konkrétnej zákzníčky, ktorá si po teste danú sedačku kúpila.

Pri teste sme spali a sedeli na sedačke a využili sme ju naplno. Spanie bolo veľmi pohodlné. Na sedačke sme spali dvaja dospelí ľudia. Vďaka veľkému priestoru sme sa veľmi dobre vyspali.

Ležanie na epede bolo príjemne tvrdé s malým zaborením sa, čo spôsobovlao dostatočné pohodlie na spánok a odpočinok pre naše telá. Pri sedení nás prekvapil veľmi príjemný poťah pôsobiaci hladko a teplo. Ani sa nám nechcelo vstať.

Jej pohodlie sme ocenili po celom dni strávenom pri pozeraní filmov, televíznych relácií a politiky. Počas testovania bolo vonku veľmi škaredé počasie a nám sa nechcelo nikam ísť.

Ani po hodinách sedenia a váľania sa po sedačke sme neboli dolámaní a naše zadky sa cítili sviežo akoby na nich nikto nesedel.

Rozmery sedačky sú vhodné do väčších obývačiek alebo priestorov, v ktorých potrebujete tento druh nábytku. Je dôležité premerať si vaše možnosti pred objednaním tejto sedačky.

Sedačka sa dodáva v čiastočne rozloženom stave. Bezpečne zabalená v kartóne a fólii. Nemusíte sa toho báť, montáž je tak jednoduchá, že ju zvládne aj amatér.

Praktická je aj obojstranná montáž otomanu a veľký odkladací priestor na deky, paplóny a vankúše. Sedačka sa dá jednoducho rozložiť čím vznikne lôžko na spanie o rozmeroch 137x246cm, ktoré ocenia najmä vaši hostia. Jedno z najväčších v tomto segmente.

Sedačky do obývačky

Test sedačky Adria Möbelix

Ak sa rozhodnete pre sedačku Adria z predajne Möbelix neoľutujete. Jej vzhľad a kvalita ďaleko prevyšuje cenu, za ktorú môžete tento skvelý dizajnový kúsok mať.

Preverili sme aj dodanie tovaru až ku zákazníčke priamo do domu. Firma Möbelix dodržala všetko, čo sľúbila, sedačku dodala v dohodnutom čase a kvalite tak, ako si predstavovala.

Sedačka bola objednaná cez eshop Möbelix. Všetky komunikačné procesy prebehli veľmi hladko. Personál bol ku nám milý a ochotne nám poradil vo všetkom, čo sme potrebovali vedieť.

Sedačku môžeme len a len odporúčať. Jej kvalita a prevedenie je na oveľa vyššej úrovni za akú sa predáva. V niektorých časoch ju môžete dokonca kúpiť aj v akcii, ktoré predajňa nábytku Möbelix často ponúka.

Ak potrebujete sedačku a nechce sa vám čakať sedačka Adria je skvelou voľbou pre pohodlné leňošenie pri filmoch, čítaní alebo debate v rodinnom kruhu, či s priateľmi.

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy