Kancelárie na prenájom Bratislava

Výsledky vyhľadávania

Kancelárie na prenájom Bratislava

 

Priestranné slnečné kancelárie na prenájom Bratislava – Nové Mesto v reprezentatívnej administratívnej budove po rekonštrukcii vstupnej haly, výťahu a sociálnych zariadení.

 

Reprezentatívna vstupná hala, ktorá slúži aj na rýchle rokovanie s klientami, prípadne posedenie pri káve.

 

 

 

 

 

Kompletná rekonštrukcia vonkajších plôch, kanalizácie, vpustí na dažďovú vodu, elektriny, vonkašieho osvetlenia.

 

 

 

Admininstratívna budova sa nachádza v industriálnej zóne na juhovýchode Bratislavy s výbornou dostupnosťou na obchvat a diaľnicu. Skvelé a bezproblémové parkovanie priamo v stráženom areály. Pohodlný prístup so vstupom priamo z hlavnej cesty.

 

 

V blízkosti budovy sa nachádza nákupné centrum s dobrou vybavenosťou obchodov a výbornou možnosťou stravovania. Zastávka električky 5 min pešo. Zamestnanci sa vyhnú rannej zápche.

 

 

Kancelárie na prenájom Bratislava

 

 

Predchádzajúci majiteľ administratívnej budovy používal kancelárie ako openspace priestor ako podporu veľkoobchou. Kancelárie je možné naďalej využívať týmto spôsobom alebo sa po dohode môžu prerobiť podľa vašej potreby. Menšie časti – 150m2 majú vlastnú časť na plnohodnotnú kuchyňu. Tento priestor sa skladá z troch kancelárii a vstupnej miestnosti – recepcie, príručného skladu. Ucelný samostatný priestor, ktorý sa dá uzmaknúť.

 

Väčšia časť podlažia má kuchyňu na chodbe pri výťahu a dámskych a pánskych toaliet. Priestor je možné uzavrieť. Kancelárie sú ihneď voľné.

Veľkosť celého podlažia je 718 m2. Podlažie je rozdelené na dve samostatné časti (150 m2 a 568 m2). Podlažie pozostáva s kancelárií, kuchynky, WC dámske a pánske, serverovňa.

 

 

Celý areál je oplotený a monitorovaný. Umožnený prístup 24 hodín.

 

 

Areál je určený pre aktívny prístup väčšieho mnéžstva klientov, ktorí budú mať kde zaparkovať.

 

Využitie pre architektov, projektantov, dizajnérov, programátorov, reklamé agentúry. Dostatok prírodného svetla.

 

Ak hľadáte kancelárie s dobrou možnosťou využitia, s dobrým parkovaním, výbornou dostupnosťou na obchvat a diaľnicu. Táto ponuka je pre Vás ideálnym riešením.

 

Máte záujem o obhliadku alebo bližšie informácie kliknite sem. Prípadne volajte na 0918 671 178.

 

Martin Torda – realitný maklér Bratislava a okolie.

 

Porovnaj zoznamy