Výsledky vyhľadávania

PREDAJ BYTOV BRATISLAVA PETRŽALKA

PREDAJTE BYT V BRATISLAVE PETRŽALKE ZA NAJVYŠŠIU CENU

ako predať byt

Viete, čo ovplyvňuje cenu vášej nehnuteľnosti pri jej  predaji?

 

1. Kvalitná prezentácia

2. Lokalita, v ktorej sa byt nachádza

3. Jedinečnosť ponuky

4. Stav bytu

5. Stav domu, v ktorom sa byt nachádza

 

Pri predaji nehnuteľnosti v Bratislave Petržalke väčšina predávajúcich podcení kvalitu prezentácie. Robí tú najväčšiu chybu, ktorá ich oberá o tisícky eur:

  • nekvalitné fotografie,
  • absencia prípravy bytu na predaj,
  • odstránenie prasklín,
  • vypálených žiaroviek, 
  • starej maľovky,
  • nedokončených – nedotiahnutých detailov,
  • absencia príjemnej atmosféry.

Ak si kladiete otázku, ako dobre predať byt mali by ste sa zamyslieť v prvom rade nad kvalitou jeho prezentácie.

Viac sa o tom dočítate v článku „AKO PREDAŤ BYT“ kliknite sem >>>

Spôsob akým pracujem pri predaji bytov v Bratislave Petržalke

Pri predaji bytov v Bratislave Petržalke využívam všetky moderné postupy, vďaka ktorým predáte vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a výhodnejšie.

Veľa predávajúcich podceňuje pri predaji bytov v Bratislave Petržalke kvalitu ich prezentácia. Či už predávate byt, dom alebo pozemok mali by ste venovať pozornosť spôsobu jeho prezentácie. Existujú štúdie, ktoré potvrdzujú túto skutočnosť, vďaka ktorej sa predávajúci často sami oberajú o stovky až tisícky eur. Ak sa, teda rozhodnete predávať nehnuteľnosť, byt, dom alebo pozemok, myslíte na kvalitu prezentácie. Kvalitné fotografie, video prehliadka, 3D vizualizácia, príprava interiéru nehnuteľnosti, bytu, domu na predaj. Odstráňte všetky rušivé elementy (praskliny, fľaky, osobné veci – kupujúci sa viac stotožní s nehnuteľnosťou, vie si seba lepšie predstaviť žiť a bývať v byte či dome, ktorý si práve vyberá, rozhoduje sa o kúpe ) pre navodenie príjemného pocitu. Predaj – kúpa nehnuteľnosti je veľmi pocitová záležitosť. Navoďte, teda príjemnú atmosféru a zvýšte jej hodnotu. Neoberajte sa o peniaze!

3D PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

3D prezentácia uľahčuje potenciálnemu záujemcovi zorientovať sa v priestore. Môže sa dokonale zoznámiť s priestorom a dispozíciou nehnuteľnosti a jej okolím ešte pred obhliadkou. Prezentácia šetrí čas predávajúcim. Záujemca sa vie vopred rozhodnúť či mu daná dispozícia a stav nehnuteľnosti vyhovujú a na obhliadku ide viac menej rozhodnutý danú nehnuteľnosť kúpiť. Chce už iba nasať atmosféru danej nehnuteľnosti a okolia – lokality.

VIDEO PREHLIADKA NEHNUTEĽNOSTI

Video prehliadka odprezentuje nehnuteľnosť potencionálnemu záujemcovi so všetkými benefitmi skoro ako na samotnej fyzickej obhliadke. V videu je možné upriamiť pozornosť na špecialitky danej nehnuteľnosti, ktoré ju robia jedinečnou a zaujímavou na trhu. Nehnuteľnosť sa odlíši od konkurencie, zapôsobí na záujemcov. Vo video prehliadke dokážete stvárniť atmosféru a pocit, ktorý je v nehnuteľnosti. Pre záujemcov sa stáva nehnuteľnosť príťažlivejšia a zaujímavejšia.

KVALITNÉ FOTOGRAFIE NEHNUTEĽNOSTI

 

Kvalitné fotografie upútajú záujemcu na prvý pohľad. Prvý dojem urobíte iba raz do troch sekúnd. Využite možnosť prezentácie nehnuteľnosti formou profesionálnych fotografií profesionálnym fotografom. Robte skvelý prvý dojem a zaujmite potencionálnych záujemcov za tri sekundy. Kvalitné fotografie odprezentujú priestor tak, ako v skutočnosti vyzerá. Jeho skutočnú veľkosť zachytí kvalitná zrkadlovka, ktorá tiež zabezpečí čírosť, čistotu a krásnu farebnosť v prezentácii vašej nehnuteľnosti.

Predaj bytov Bratislava Petržalka 

 

Predaju nehnuteľností, bytov, domov a pozemkov v Bratislave Petržalke sa venujem viac ako 15 rokov. Potrebujete poradiť s predajom bytu?

 

Chcem predať a získať najvyššiu cenu za byt v Bratislave Petržalke

Vyplňte formulár a budem Vás kontaktovať. Pomôžem Vám s predajom vášho bytu v Bratislave Petržalke. 

[supsystic-form id=12]

Referencie mojich klientov, ktorým som pomohol s predajom a kúpou nehnuteľností

Rada by som sa Vám touto cestou poďakovala za Vaše služby súvisiace s predajom môjho bytu v Bratislave Petržalke na Beňadickej ulici. Napriek tomu, že zo začiatku to nevyzeralo veľmi nádejne (myslím si, že to bolo spôsobené letným prázdninovým a dovolenkovým obdobím), Vám sa podarilo predaj dotiahnuť do úspešného konca. Oceňujem Vašu aktivitu a snahu pomôcť pri všetkých úkonoch, ktoré sú pri predaji potrebné. A určite aj komunikáciu, ktorá bola na veľmi dobrej úrovni, promntné jednanie a úžasný prístup. Prajem Vám preto do ďaľšej práce veľa úspechov a zrealizovaných predajov a kúp.
Soňa H.
Predávajúca
Pán Torda mi pomohol predať 3-izbový byt v Bratislave, v Karlovej Vsi a s jeho prácou a pomocou som bola veľmi spokojná. Pomohol mi vo veľmi krátkom čase nájsť vhodného kupca, vybaviť všetky dokumenty a postaral sa, aby predaj prebehol bezproblémovo. Pána Tordu môžem pre predaj nehnuteľností len odporučiť.
Darina V.
Predávajúca
Pri predaji nášho trojizbového bytu na Muškátovej ulici sme boli veľmi spokojní s realitným agentom pánom Martinom Tordom. Preukázal profesionálny prístup ku všetkým aktivitám spojených s predajom bytu,od vyhľadania kupujúceho z viacerých záujemcov, a v splupráci s notárom prípravu predajnej zmluvy a spôsobu finančného vysporiadania predaja. Zabezpečil bezproblémový vklad do katastra nehnuteľností. Môžeme ho odporučiť prípadným ďalším záujemcom o predaj resp. kúpu nehnuteľnosti.
Pavel P.
Predávajúci
S Vašou prácou som bola nadmerne spokojná hlavne pre Vašu trpezlivosť, ochotu a ľudský prístup hocikedy riešiť môj problém a hlavne riešenie našej nehnuteľnosti, ktorá sa vďaka Vám aj podarila predať za čo som Vám nesmierne vďačná. Aj v budúcnosti v prípade potreby by som len Vás oslovila a doporučila mojim známym, ešte raz veľká vďaka
Zlata H.
Predávajúca

Chcem predať a získať najvyššiu cenu za byt v Bratislave Petržalke

Vyplňte formulár a budem Vás kontaktovať.

[supsystic-form id=12]

PREDAJ BYTOV BRATISLAVA PETRŽALKA

Porovnaj zoznamy