Predávam byt

Výsledky vyhľadávania
pridané Estate Union na 21 júla, 2020
0

Predávam byt, čo mám robiť?

Ak sa rozhodnete predať byť určite uvažujete nad tým, ako ho dobre predať a dostať za byt najvyššiu možnú cenu. Pri otázke predávam byt, čo mám robiť máme pre vás rady, ako prejsť celým procesom bez stresu a straty tisícky eur.

 

Chcete sa vyhnúť chybám pri predaji vášho bytu?

 

Čítajte ďalej.

 

Predávam byt, čo mám robiť?

 

Dajte si záležať na kvalitnej prezentácii. Prvý dojem druhý krát nespravíte:

1.Pripravte byt na predaj, opravte všetky praskliny, nedorobky, vymaľujte ak si to opotrebovanie stien vyžaduje. Voľte neutrálne a jednotné farby, ideálne bielu. Odpracte všetky osobné veci, ako sú fotografie, magnetky z chladničky, kresby od detí. Kupujúci sa lepšie stotožní s bytom a nadobudne presnejšiu predstavu o svojom bývaní v byte.

2.Takto upravený byt nafoďte kvalitným fotoaparátom. Ideálne digitálnou zrakdlovkou s objetívom, ktorý lepšie zachytí celý priestor bytu. Ak fotoaparát nemáte, prípadne neviete fotiť zverte fotenie profesionálovi. Tých pár eur sa vám určite vráti.

3.Spravte pôdorys bytu. Kupujúci získa predstavu, ako by mohol byt využiť, zariadiť nábytkom.

4.Natočte video, vďaka ktorému kupujúci získa predstavu o byte. Vo video dokážete zachytiť pocit z nehnuteľnosti a navodiť väčší záujem o byt zo strany kupujúcich. Vďaka video prehliadka znížite náklady na fyzické prehliadky. Na prehliadku prídu viac menej rozhodnutí kupujúci.

5.Spravte 3D vizualizáciu bytu. Vďaka 3D virtuálnej prehliadke sa môžu kupujúci vo svojom, počítači, tablete a mobile prechádzať po priestor bytu koľko budú chcieť. Získajú veľmi dobrú predstavu o byte.

6.Pre navodenie exkluzívnosti predávaného bytu spravte vlastnú webovú stránku iba na daný byt. Vyhnete sa konkurencii na webových portáloch. Váš byt bude jedinečný, exkluzívny čím zvýšite jeho hodnotu.

7.Prezentujte byt aj na sociálnych sieťach a googli.

 

Predávam byt a neviem, čo mám robiť.

Ak potrebujete pomôcť s predajom bytu vyplňte formulár.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Predaj nehnuteľnosti
[supsystic-form id=12]

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy