Dá sa pomocou video prehliadky dosiahnuť rýchlejší predaj nehnuteľnosti?

Výsledky vyhľadávania

Video prehliadka pri predaji nehnuteľnosti

pridané Estate Union na 9 októbra, 2019
0

Video prehliadka pri predaji nehnuteľnosti

 

Dá sa pomocou video prehliadky dosiahnuť rýchlejší predaj nehnuteľnosti?

Pripravujete sa na predaj vášho domu alebo bytu? Prezradíme vám, prečo je video prehliadka jedným z nástrojov, ktorý vám pomôže predať výhodnejšie a rýchlejšie.

Prečo video prehliadka pri predaji nehnuteľnosti

Kupujúci si pri hľadaní nového bývania prezrie množstvo ponúk. Po pol hodine si už preto nepamätá, čo videl v prvej ponuke. A rovnako aj v mnohých ďalších. Ponuka s video prehliadkou vás odlíši od ostatných a vynikne medzi nimi. Môžete sa spoľahnúť na to, že si ju potenciálny kupujúci zapamätá. Video okrem toho ukáže viac ako fotografia.

Ďalšie výhody

Ak umiestnite do inzerátu s vašou ponukou video s obhliadkou, prinesie vám to viacero výhod:

  1. Pre vás ako predávajúceho je výhodou to, že video prehliadka pomáha znížiť počet obhliadok. Pravdaže v tom pozitívnom zmysle. Na obhliadku vďaka tomu prídu len vážnejší záujemcovia. Ušetrí to váš čas. 
  2. Vyššia je aj pravdepodobnosť toho, že záujemca, ktorý prišiel na osobnú prehliadku, nehnuteľnosť aj kúpi. Video totiž poskytuje komplexnejší pohľad. 
  3. Hneď pri prezeraní vašej ponuky zanechá video prehliadka v záujemcovi dobrý dojem.
  4. Video má na trhu nehnuteľností vplyv aj na počet ľudí, ktorí si vašu ponuku prezrú podrobnejšie.
  5. Video prehliadka pomáha predať nehnuteľnosť výhodnejšie. Záujemcovia prídu vopred dobre naladení. Váš dom alebo byt si iste niekoľko krát podrobne prezreli na videu. Aj vďaka tomu je nižšia pravdepodobnosť, že budú chcieť zľavu zo stanovenej ceny.

Ako vytvoriť kvalitnú video prehliadku

Pred samotným natáčaním videa je potrebné nehnuteľnosť pripraviť. Okrem upratania, ktoré by malo byť samozrejmosťou, je vhodné využiť tzv. home staging. (Ak to máte na jednej stránke, sem by som dala link na článok o home…) Home staging vyzdvihne všetko to, čo váš domov ponúka tak, aby zanechal v potenciálnych zákazníkoch pozitívny dojem.

Potom nasleduje vytvorenie videa. Ak tento krok zveríte profesionálom z oblasti predaja nehnuteľností, zostavia ho tak, že vyzdvihnú silné stránky vášho domu či bytu. Súčasťou video prehliadky bude, samozrejme, aj profesionálne pripravený komentár.

Potrebujete predať nehnuteľnosť pomocou video prehliadky? Kliknite sem. Rád vám pomôžem.

 

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy