Dražba nehnuteľnosti

Výsledky vyhľadávania

Dražba nehnuteľnosti

pridané Estate Union na 5 augusta, 2021
2 komentáre

Dostali ste sa do finančných problémov? Hrozí vám dražba nehnuteľnosti a strata bývania? Máte spoplatnený úver a idú Vám po krku? Spozornite. 

Sú obdobia života, kedy sa dostaneme do finančných problémov. Tieto problémy si väčšinou nespôsobíme sami, no dotlačia nás k nim životné okolnosti. 

Takýmito okolnosťami môžu byť strata zamestnania napríklad z dôvodu pandémie, prípadne sa nám kvôli stavu v spoločnosti rozpadne naše podnikanie.  Malou útechou v takejto ťažkej životnej situácii je fakt, že nie ste v tom sami. Je veľa ľudí, ktorí majú spomínané problémy.

Problém nastáva v situácii, keď nevládzeme splácať naše účty, hypotéky, náklady na bývanie a hrozí nám dražba našej nehnuteľnosti. 

Obava zo straty bývania, našej strechy nad hlavou je veľmi stresujúca a vo veľa prípadoch doslova paralyzuje naše racionálne rozmášlanie. Viacerí odkladajú tento problém dúfajúc, že ich obíde a bude zase dobre. 

Samozrejme pokiaľ sa dokážete vzoprieť a postaviť späť na nohy v dostatočnej miere potrebnej na vyplatenie svojich záväzkov spomínaný problém vyriešite.

Avšak väčšina z nás je v týchto veľmi ťažkých časoch natoľko zdeprimovaná, že nedokáže sama vyriešiť dané problémy. Ideálnym pomocníkom a riešením, ako si udržať svoju strechu nad hlavou a neprísť o nehnuteľnosť je spätný leasing nehnuteľnosti.

Nečakajte pokiaľ vám veriteľ siahne na nehnuteľnosť v dražbe. Dražba nehnuteľnosti je veľmi nevýhodná forma riešenia dlhu. Na poplatkoch, ktoré zaplatíte z vydraženej sumy, ktorá je väčšinou nízka stratíte veľkú časť hodnoty vašej nehnuteľnosti.

Dražba nehnuteľnosti

Spätný leasing nehnuteľností

Výhodnejšou formou je včasné riešenie svojho dlhu. Nespoliehajte sa na to, že sa situácia nejako vyrieši sama. Váš dlh v čase dramaticky narastá do výšok, v ktorých je ho náročné zvládnuť. Lepšou formou záchrany vašej nehnuteľnosti je spätný leasing nehnuteľností

Vďaka tomuto produktu neprídete o vašu nehnuteľnosť. Spätný leasing nehnuteľností vyplatí vaše dlhy, ktoré na nehnuteľnosti máte uspokojí veriteľov a vyčistí list vlastníctva. 

Spätný leasing nehnuteľností vám umožní naďalej bývať v nehnuteľnosti formou prenájmu a po vami zvolenej dobe  si za vopred dohodnutých podmienok môžete takto zachránenú nehnuteľnosť odkúpiť späť. 

Po vymazaní negatívnych záznamov z registra si môžete v prípade, že nebudete mať dostatok peňazí na odkúpenie vašej nehnuteľnosti zobrať hypotéku a odkúpiť si nehnuteľnosť späť.

Spätný leasing nehnuteľností je určený pre ľudí, ktorí dokážu platiť nájomné a dohodnutom čase budú schopní svoju nehnuteľnosť odkúpiť späť. 

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

Dražba nehnuteľnosti

Dražba nehnuteľnosti

Neváhajte a riešte svoj problém ihneď, väčšinou je to najlacnejšia forma. Spätný leasing nehnuteľností môžete využiť na do od 6 do 60 mesiacov. V tejto dobe vyriešite svoje problémy, postavíte sa opäť na nohy a začnete normálne žiť.  

V tomto pre každého náročnom čase sa nemusíte sťahovať zo svojej nehnuteľnosti. Toto je najväčšia výhoda spätného leasingu nehnuteľností. 

Ak máte exekúcie neváhajte a riešte ich, čo najskôr. Spätný leasing nehnuteľností Vám pomôže bez priamych poplatkov, ktoré by ste aj tak museli zaplatiť, ak by ste chceli oddlžiť vašu nehnuteľnosť. Využite túto formou a zachráňte svoju nehnuteľnosť pred dražbou. Zabráňte vysokým stratám, ktoré vám hrozia pri odkladaní tohoto problému. Vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať.

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

2 thoughts on “Dražba nehnuteľnosti

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy