Dražba nehnuteľnosti

Výsledky vyhľadávania

Dražba nehnuteľnosti

pridané Estate Union na 5 augusta, 2021
2 komentáre

Dostali ste sa do finančných problémov? Preto Vám hrozí dražba nehnuteľnosti a strata bývania? Inak povedané máte spoplatnený úver a idú Vám po krku? Preto spozornite. 

Napríklad v čase, kedy sa dostaneme do finančných problémov môžeme veľmi ľahko prísť o strechu nad hlavou. Preto neodkladajte riešenie tohoto problému. Tieto problémy si väčšinou nespôsobíme sami, no dotlačia nás k nim životné okolnosti. 

Predovšetkým takýmito okolnosťami môžu byť strata zamestnania napríklad z dôvodu pandémie, prípadne sa nám kvôli stavu v spoločnosti rozpadne naše podnikanie. Inými slovami prídeme o náš príjem. Malou útechou v takejto ťažkej životnej situácii je fakt, že v tom nie ste sami. Pretože je veľa ľudí, ktorí majú spomínané problémy.

Pretože problém nastane v situácii, keď nevládzeme splácať naše účty, hypotéky a náklady na bývanie. Potom nám hrozí nám dražba našej nehnuteľnosti. Preto prídeme o strechu nad hlavou.

Obava zo straty bývania, našej strechy nad hlavou je veľmi stresujúca a vo veľa prípadoch doslova paralyzuje naše racionálne rozmášlanie. Okrem toho viacerí odkladajú tento problém dúfajúc, že ich obíde a bude zase dobre. 

Pretože väčšina z nás je v týchto veľmi ťažkých časoch natoľko zdeprimovaná, že nedokáže sama vyriešiť dané problémy. Potom je ideálnym riešením, ako si udržať svoju strechu nad hlavou a neprísť o nehnuteľnosť spätný pôžička pre ľudí v exekúcii. Podobne aj v situácii hroziacej exekúcie.

Preto nečakajte pokiaľ vám veriteľ siahne na nehnuteľnosť v dražbe. Pretože dražba nehnuteľnosti je veľmi nevýhodná forma riešenia dlhu. Inými slovami na poplatkoch, ktoré zaplatíte z vydraženej sumy, ktorá je väčšinou nízka stratíte veľkú časť hodnoty vašej nehnuteľnosti.

Dražba nehnuteľnosti

Záchrana nehnuteľnosti pred dražbou

Výhodnejšou formou je včasné riešenie svojho dlhu. Preto sa nespoliehajte na to, že sa situácia nejako vyrieši sama. Okrem toho váš dlh v čase dramaticky narastá do výšok, v ktorých je ho náročné zvládnuť. Preto lepšou formou záchrany vašej nehnuteľnosti je pôžička pre dlžníkov v exekúcii

Vďaka tomuto produktu neprídete o vašu nehnuteľnosť. Pretože vyplatíte vaše dlhy, ktoré na nehnuteľnosti máte. Predovšetkým uspokojíte veriteľov a vaša nehnuteľnosť bude bez tiarch. Inak povedané nestratíte strechu nad hlavou. 

Spätný leasing nehnuteľností vám umožní naďalej bývať v nehnuteľnosti formou prenájmu a po vami zvolenej dobe  si za vopred dohodnutých podmienok môžete takto zachránenú nehnuteľnosť odkúpiť späť. 

Pretože po vymazaní negatívnych záznamov z registra si môžete v prípade, že nebudete mať dostatok peňazí na odkúpenie vašej nehnuteľnosti zobrať hypotéku a odkúpiť si nehnuteľnosť späť.

Podobne je pôžička pre ľudí v exekúcii určená pre ľudí, ktorí dokážu platiť nájomné a v dohodnutom čase budú schopní svoju nehnuteľnosť odkúpiť späť. 

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

Dražba nehnuteľnosti

Vyhnite sa dražbe nehnuteľnosti pôžičkou pre ľudí v exekúcii

Neváhajte a riešte svoj problém ihneď, väčšinou je to najlacnejšia forma. Napríklad pôžičku pre ľudí v exekúcii môžete využiť na dobu od 6 do 60 mesiacov. Predovšetkým v tejto dobe vyriešite svoje problémy, postavíte sa opäť na nohy a začnete normálne žiť. Potom sa zbavíte exekúcii. Preto si budete môcť po vyčistení úverových registrov opäť zobrať na odkúpenie nehnuteľnosti hypotéku. 

V tomto pre každého náročnom čase sa nemusíte sťahovať zo svojej nehnuteľnosti. Pretože využijete najväčšiu výhodu pôžičky pre ľudí v exekúcii. 

Ak máte exekúcie neváhajte a riešte ich, čo najskôr. Pretože pôžička pre ľudí v exekúcii Vám pomôže bez priamych poplatkov, ktoré by ste aj tak museli zaplatiť, ak by ste chceli oddlžiť vašu nehnuteľnosť. Predovšetkým a zachráňte svoju nehnuteľnosť pred dražbou. Inak povedané zabránite vysokým stratám, ktoré vám hrozia pri odkladaní tohoto problému. Preto vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať.

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

2 thoughts on “Dražba nehnuteľnosti

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy