Výsledky vyhľadávania

Exekúcie

pridané Estate Union na 4 augusta, 2021
2 komentáre

Exekúcie nehnuteľností

Máte exekúcie na nehnuteľnosti? Hrozí vám dražba a strata bývania?Máte spoplatnený úver a idú Vám po krku? Spozornite. Pomôžeme Vám zbaviť sa dlhov.

V ľudskom živote sa môžu vyskytnúť situácie kedy sa nám vôbec nič nedarí. Prídeme o prácu, prípadne náš príjem z podnikania. Nezvládame platiť našu hypotéku a ďalšie životné náklady. 

V takejto zúfalej životnej situácii sa často stane, že naše záväzky začne od nás vymáhať exekútor, ktorý zaťaží našu nehnuteľnosť exekúciami.  

Takéto exekúcie na našej nehnuteľnosti nám spôsobia veľké psychické problémy. Často nevieme, čo si počať a hľadáme rôzne formy záchrany našej strechy nad hlavou. 

Preto je v danej situácie dôležité neprepadnúť apatii a najrýchlejšie riešiť daný problém. Jedným riešením je spätný leasing nehnuteľnosti, ktorý vám pomôže zachrániť svoju strechu nad hlavou. Vďaka spätnému leasingu nehnuteľnosti sa zbavíte exekúcie a naďalej bývate vo svojej nehnuteľnosti. Inými slovami vám požičiame na vyplatenie dlhov.

Riešenie exekúcií, ktoré máte na nehnuteľnosti

Riešení, ako sa vysporiadať s exekúciami, ktoré sú zapísané na nehnuteľnosti je viacero. Ak exekúciu vyplatíme raz a navždy sa jej zbavíme. Problémom je ak nemáme potrebnú výšku na jej vyplatenie. 

V ďalšom prípade sa dohodneme s exekútorom na splátkach danej exekúcie. Potom musíme dodržiavať splátkový kalendár inak exekútor bude riešiť vymáhanie dlhu formou dražby. V praxi je problém dohodnúť sa s exekútorom na splátkach v situácii, keď je dlh veľmi vysoký a možnosti splácať sú pre dlžníka nereálne. 

Jedným a väčšinou posledným riešením spomínaného problému je spätný leasing. Je to vlastne pôžička pre dlžníkov v exekúcii.  Spätný leasing je vhodný pre ľudí, ktorí sa dočasne dostali do problémov, vedia preukázať schopnosť odkupu svojej nehnuteľnosti späť a schopnosť platiť prenájom svojej nehnuteľnosti počas doby trvania spätného leasingu. 

Výška prenájmu sa dohaduje individuálne pri každom prípade. Táto ideálna pôžička na vyplatenie dlhov zachráni vaši strechu nad hlavou. Pretože ostanete bývať vo vašej nehnuteľnosti a po čase si ju za vopred dohodnutých podmienok odkúpiť späť.

Exekúcia - riešenie spätným leasingom

Veľmi pohodlným riešením, ako sa zbaviť dlhov a exekúcií je spätný leasing nehnuteľnosti. Vyčistíte si úverový register, list vlastníctva a po čase si odkúpite nehnuteľnosť späť aj na hypotéku. 

Máte záujem riešiť exekúcie vašej nehnuteľnosti formou spätného leasingu? Vieme vám pomôcť. Vyplňte formulár na spätný leasing nehnuteľnosti a budeme vás kontaktovať. Vďaka tomu neprídete o strechu nad hlavou a po čase si ju odkúpite späť.

Nečakajte pokiaľ vám veriteľ siahne na nehnuteľnosť v dražbe. Dražba nehnuteľnosti je veľmi nevýhodná forma riešenia dlhu. Na poplatkoch, ktoré zaplatíte z vydraženej sumy, ktorá je väčšinou nízka stratíte veľkú časť hodnoty vašej nehnuteľnosti.

Exekúcie

Riešenie exekúcie nehnuteľnosti

Potrebujem pôžičku na splatenie dlhov

Výhodnejšou formou je včasné riešenie svojho dlhu. Nespoliehajte sa na to, že sa situácia nejako vyrieši sama. Váš dlh v čase dramaticky narastá do výšok, v ktorých je ho náročné zvládnuť. Lepšou formou záchrany vašej nehnuteľnosti je spätný leasing nehnuteľností a odĺženie nehnuteľnosti.

Vďaka tomuto produktu neprídete o vašu nehnuteľnosť. Spätný leasing nehnuteľností vyplatí vaše dlhy, ktoré na nehnuteľnosti máte uspokojí veriteľov a vyčistí list vlastníctva. 

Spätný leasing nehnuteľností vám umožní naďalej bývať v nehnuteľnosti formou prenájmu a po vami zvolenej dobe  si za vopred dohodnutých podmienok môžete takto zachránenú nehnuteľnosť odkúpiť späť. 

Po vymazaní negatívnych záznamov z registra si môžete v prípade, že nebudete mať dostatok peňazí na odkúpenie vašej nehnuteľnosti zobrať hypotéku a odkúpiť si nehnuteľnosť späť.

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

Exekúcie

Exekúcie nehnuteľností

Neváhajte a riešte svoj problém ihneď, väčšinou je to najlacnejšia forma. Spätný leasing nehnuteľností môžete využiť na do od 6 do 60 mesiacov. V tejto dobe vyriešite svoje problémy, postavíte sa opäť na nohy a začnete normálne žiť.  

V tomto pre každého náročnom čase sa nemusíte sťahovať zo svojej nehnuteľnosti. Toto je najväčšia výhoda spätného leasingu nehnuteľností. 

Ak máte exekúcie neváhajte a riešte ich, čo najskôr. Spätný leasing nehnuteľností Vám pomôže bez priamych poplatkov, ktoré by ste aj tak museli zaplatiť, ak by ste chceli oddlžiť vašu nehnuteľnosť. Využite túto formou a zachráňte svoju nehnuteľnosť pred dražbou. Zabráňte vysokým stratám, ktoré vám hrozia pri odkladaní tohoto problému. Vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať.

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

2 thoughts on “Exekúcie

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy