Výsledky vyhľadávania

Exekúcie

pridané Estate Union na 4 augusta, 2021
2 komentáre

Exekúcie nehnuteľností

Máte exekúcie na nehnuteľnosti? Hrozí vám dražba a strata bývania? Máte spoplatnený úver a idú Vám po krku? Spozornite. Pomôžeme Vám zbaviť sa dlhov.

V ľudskom živote sa môžu vyskytnúť situácie kedy sa nám vôbec nič nedarí. Prídeme o prácu, prípadne náš príjem z podnikania. Inak povedané nezvládame platiť našu hypotéku a ďalšie životné náklady. 

V takejto zúfalej životnej situácii sa často stane, že naše záväzky začne od nás vymáhať exekútor, ktorý zaťaží našu nehnuteľnosť exekúciami.  

Takéto exekúcie na našej nehnuteľnosti nám spôsobia veľké psychické problémy. Pretože často nevieme, čo si počať a hľadáme rôzne formy záchrany našej strechy nad hlavou.

Preto je v danej situácie dôležité neprepadnúť apatii a rýchlo riešiť daný problém. Jedným riešením je pôžička pre dlžníkov v exekúcii, ktorá vám pomôže zachrániť svoju strechu nad hlavou. 

Vďaka tejto pôžičke sa zbavíte exekúcie a naďalej bývate vo svojej nehnuteľnosti. Inými slovami vám požičiame na vyplatenie dlhov.

Riešenie exekúcií, ktoré máte na nehnuteľnosti

Riešení, ako sa vysporiadať s exekúciami, ktoré sú zapísané na nehnuteľnosti je viacero. Tí šťastnejší exekúciu vyplatia a navždy sa jej zbavia. Problém majú predovšetkým tí, ktorí nemajú potrebnú sumu na vyplatenie exekúcie. Potom majú na riešenie ďalšie možnosti.

V ďalšom prípade sa dohodneme s exekútorom na splátkach danej exekúcie. V tejto situácii musíme predovšetkým dodržiavať splátkový kalendár inak exekútor bude riešiť vymáhanie dlhu formou dražby. Okrem toho je v praxi problém dohodnúť sa s exekútorom na splátkach pretože je dlh veľmi vysoký a možnosti splácať sú pre dlžníka nereálne. 

Potom je jedným a väčšinou posledným riešením spomínaného problému pôžička pre dlžníkov v exekúcii. Pretože tento druh pôžičky je vhodný pre ľudí, ktorí sa dočasne dostali do problémov, vedia preukázať schopnosť odkupu svojej nehnuteľnosti späť. Okrem toho schopnosť platiť prenájom svojej nehnuteľnosti počas doby trvania pôžičky. 

Výška prenájmu sa dohaduje individuálne pri každom prípade. Predovšetkým vám táto pôžička na vyplatenie dlhov zachráni vašu strechu nad hlavou. Pretože ostanete bývať vo vašej nehnuteľnosti a po čase si ju za vopred dohodnutých podmienok odkúpite späť.

Pôžička pre dlžíkov v exekúcii

Veľmi pohodlným riešením, ako sa zbaviť dlhov a exekúcií je pôžička pre dlžníkov v exekúcii. Vďaka nej si yyčistíte úverový register potom list vlastníctva a po čase si odkúpite nehnuteľnosť späť napríklad na hypotéku. 

Máte záujem riešiť exekúcie na vašej nehnuteľnosti formou pôžičky pre dlžníkov v exekúcii? Pretože ak problém nebudete riešiť prídete o strechu nad hlavou. Preto vyplňte formulár na spätný leasing nehnuteľnosti a budeme vás kontaktovať. Predovšetkým neprídete o strechu nad hlavou. Následne si po čase nehnuteľnosť odkúpite späť.

Nečakajte pokiaľ vám veriteľ siahne na nehnuteľnosť v dražbe. Inými slovami dražba nehnuteľnosti je veľmi nevýhodná forma riešenia dlhu. Napríklad na poplatkoch, ktoré zaplatíte z vydraženej sumy, ktorá je väčšinou nízka stratíte veľkú časť hodnoty vašej nehnuteľnosti.

Exekúcie

Pôžička na splatenie dlhov, riešenie exekúcií nehnuteľností

Výhodnejšou formou je včasné riešenie svojho dlhu. Preto sa nespoliehajte na to, že sa situácia nejako vyrieši sama. Predovšetkým váš dlh v čase dramaticky narastá do výšok, v ktorých je ho náročné zvládnuť. Preto je lepšou formou záchrany vašej nehnuteľnosti jej odĺženie. 

Inými slovami vďaka tomuto produktu neprídete o vašu nehnuteľnosť.  Pretože touto formou vyplatíte vaše dlhy, ktoré na nehnuteľnosti máte. Potom uspokojíte veriteľov a vaša nehnuteľnosť bude opäť čistá, bez dlhov. 

Okrem toho vďaka pôžičke pre dlžníkov v exekúcii môžete naďalej bývať v nehnuteľnosti formou prenájmu a po vami zvolenej dobe  si za vopred dohodnutých podmienok môžete takto zachránenú nehnuteľnosť odkúpiť späť. 

Pretože po vymazaní negatívnych záznamov z registra si môžete v prípade, že nebudete mať dostatok peňazí na odkúpenie vašej nehnuteľnosti zobrať hypotéku. Potom si nehnuteľnosť okúpite späť.

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

Exekúcie

Exekúcie nehnuteľností

Neváhajte a riešte svoj problém ihneď, väčšinou je to najlacnejšia forma. Okrem toho získate väčší kľud vo vašom živote. Pretože spätný leasing nehnuteľností môžete využiť od 6 do 60 mesiacov. Potom v tejto dobe vyriešite svoje problémy, postavíte sa opäť na nohy a začnete normálne žiť.  

Inými slovami v tomto pre každého náročnom čase sa nemusíte sťahovať zo svojej nehnuteľnosti. Pretože toto je najväčšia výhoda pôžičky pre dlžníkov v exekúcii. 

Predovšetkým ak máte exekúcie neváhajte a riešte ich, čo najskôr. Pretože Vám spätný leasing nehnuteľností pomôže bez priamych poplatkov, ktoré by ste aj tak museli zaplatiť, ak by ste chceli oddlžiť vašu nehnuteľnosť zachrániť strechu nad hlavou. Preto využite túto formou a zachráňte svoju nehnuteľnosť pred dražbou. Okrem toho zabránite vysokým stratám, ktoré vám hrozia pri odkladaní tohoto problému. Preto vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať.

Máte záujem o bližšie informácie? Vyplňte fromulár a budeme Vás kontatkovať.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. GDPR.

2 thoughts on “Exekúcie

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy