Realitná kancelária

Výsledky vyhľadávania
pridané Martin Torda na 24 júla, 2020
| 0

REALITNÁ KANCELÁRIA BRATISLAVA – AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU? 

Realitných kancelárií je v Bratislave a okolí veľa. Ako si vybrať tu správnu? Pri predaji nehnuteľnosti hrá realitná kancelária kľúčovú úlohu. Ponúka nehnuteľnosť, propaguje ju na svojich stránkach, realitných portáloch, sociálnych sieťach a pomáha klientovi zorientovať sa vo svete realít. Najlepšia realitná kancelária zabezpečí, aby obchod prebehol jednoducho a ľahko za vyššiu cenu ako predávajúci očakáva. Zároveň sa postará o všetky náležitosti, ktoré z neho vyplývajú, často i vrátane znaleckého posudku. Ako by však mal prebiehať váš výber? 

Na začiatku nie je vôbec zlým nápadom zamerať sa na prieskum, v ktorom hrá podstatnú úlohu prezentácia realitnej kancelárie i jej povesť na trhu. Všetky tieto informácie môžete zistiť prostredníctvom odporúčaní či negatívnych recenzií a postoju realitnej kancelárie k nim. Všetky tieto informácie vám budú vedieť poskytnúť ucelený obraz o danej realitnej kancelárii. 

Realitná kancelária Bratislava

Súčasťou vášho rozhodovania by malo byť i osobné stretnutie s danou kanceláriou skôr ako s nimi uzatvoríte záväznú zmluvu o spolupráci. Počas tohto stretnutia môžete zistiť, čo všetko daná realitná kancelária ponúka, aké výhody plynú pre vás a k čomu sa zaväzuje. Potrebné je tiež prerokovať výšku provízie, ktorú za služby zaplatíte. Žiadna seriózna realitná kancelária nebude od vás svoju províziu žiadať skôr, ako nebude nehnuteľnosť prevedená na nového vlastníka a vám nebudú vyplatené peniaze plynúce z predaja. 

Dôležitým faktorom, na ktorý je potrebné sa zamerať je spôsob ako realitná kancelária prezentuje nehnuteľnosti – video prehliadka a kvalitné fotografie rozhodujú o fakte, či bude vaša nehnuteľnosť predaná podľa vašich predstáv a za vyššiu cenu. Výhodou je, ak má vaša vybraná realitná kancelária vo svojej aktuálnej ponuke menej nehnuteľností. Získavate tým istotu, že sa predaju vašej nehnuteľnosti venuje naplno a so stopercentnou pozornosťou.  Je naozaj dôležité, aby ste boli so svojou realitnou kanceláriou spokojní a preto si pri samotnom výbere doprajte čas na urobenie rozhodnutie, ktoré vás môže ovplyvniť vo viacerých smeroch. 

 

Potrebujete kúpiť,  predať,  prenajať nehnuteľnosť? Vyplňte formulár a budeme Vás kontaktovať.

realitný maklér

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy