Výsledky vyhľadávania
pridané Estate Union na 6 januára, 2021
0

Kúpna zmluva na byt

 

Kúpna zmluva na byt vzor. Pravdepodobne sa nachádzate v situácii, kedy predávate alebo kupujete byt. Potrebujete sa zorientovať v oblasti vypracovania kúpnej zmluvy. Táto kniha vám pomôže zorientovať sa v oblasti kúpno predajnej zmluvy na byt a poskytne vám návod, ako si vypracovať kúpnu zmluvu.

V knihe sa dozviete, ako treba postupovať pri príprave kúpnej zmluvy. Čo musí zmluva obsahovať, aké prílohy treba katastru doložiť, aby kataster hladko zmenil vlastníka. 

Taktiež sa dozviete, ako formulovať uhradenie kúpnej ceny tak, aby ste bezpečne dostali za byt zaplatené, prípadne, keď byt kupujete, aby ste byt nadobudli bez problémov a záložných práv, ktoré sa vás netýkajú.

 

Kúpna zmluva vzor

 

Prílohou knihy sú vzory kúpno predajných zmlúv. Tieto zmluvy obsahujú štandardné náležitosti kúpnej zmluvy, návrh na vklad a odovzdávací protokol na byt. 

Zadajte do formulára svoje krstné meno a mail

* povinné polia

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Podmienky spracovania tu .

Následne vám zašleme na uvedený mail tieto dokumenty:

Kúpno predajná zmluva – forma úhrady v hotovosti,

Kúpno predajná zmluva  – forma úhrady cez hypotéku s kombináciou s hotovosťou,

Kúpno predajná zmluva  – forma úhrady cez hypotéku, ktorá vypláca hypotéku predávajúceho s kombináciou s hotovosťou,

Návrh na vklad do katastra nehnuteľností,

Preberací protokol na byt

Kúpna zmluva na byt zaťažený hypotékou

Či už predávate prípadne kupujete byt na hypotéku (najčastejšia forma) alebo v hotovosti táto kniha vám poradí, ako nastaviť celý proces prevodu vlastníckeho práva tak, aby hladko prebehol katastrom.

V prípade, že nebudete mať istotu, bolo by vhodné, aby ste sa poradili sa radšej s právnikom. Táto kniha neručí za akékoľvek problémy a sankcie, ktoré vám môžu vzniknúť pri prevode vlastníckeho práva.

Poskytne vám informácie získané z dlhoročnej praxe v realitách. Každý predaj – prevod vlastníckeho práva je jedinečný a má svoje špecifické podmienky, ktoré si medzi sebou dohadujú zmluvné strany. Z tohoto dôvodu je nemožné ručiť za všetky možné vzniknuté situácie.

Kniha je pomocníkom na zorientovanie sa v danej problematike prevodu vlasntického práva k bytu. V štandartných situáciách, pri dodržaní všetkých odporúčaní, by ste mali úspešne zvládnuť tento proces.

Prílohou tejto knihy sú aj vzory zmlúv, na základe, ktorých v minulosti boli úspešne prevedené vlastnícke práva na nového vlastníka. Úspešne bola uhradená kúpna cena a byt bol odovzdaný do užívania spísaním preberacieho protokolu.

Kúpno predajná zmluva na byt

Stiahnite si knihu a vzory zmlúv zadarmo!

* povinné polia

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Podmienky spracovania tu .

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy