Predaj bytu bez realitky

Výsledky vyhľadávania
pridané Estate Union na 8 januára, 2021
0

Predaj bytu bez realitky

 

Rozmýšľate o predaji alebo kúpe bytu? Chcete ho riešiť bez realitky? Tento článok „Predaj bytu bez realitky“ vám pomože zorientovať sa v danom procese. Môžete si tiež zadarmo stiahnuť knihu „Návod na vypracovanie kúpnej zmluvy na byt“, ktorej prílohou sú vzory kúpnych zmlúv, návrh na vklad a odovzdávací protokol na byt.

Význam realitnej kancelárie je v procese predaja bytu dôležitý, no plne chápem vaše rozhodnutie predať vo vlastnej réžii. Na tieto veci by ste si mali dať pozor.

 

Prezentácia bytu

Venujte dostatočnú pozornosť prezentácii bytu. Odstránte všetky nedorobky, praskliny, staré bytové doplnky, odstránte všetky osobné fotografie, veci a magnetky z chladničky, byt prevoňajte a vymaľujte. Prvý dojem druhý raz neurobíte. Venujte dostatočný čas na prípravu bytu. Navoďte príjemnú atmosféru tak aby sa potenciálny kupec cítil od prvého momentu veľmi príjemne.

 

Kvalitné fotografie

Upravený byt nafoťte kvalitným fotoaparátom. Snažte sa o fotky, ktoré zachytia celý priestor miestností v plnej jeho kráse. Dajte si záležať aby ste nemali na fotkách rôzne výseku a útržky interiéru. Pôsobí to veľmi neprofesionálne a snahou niečo skryť.

 

Video prehliadka

Nadstavbou pri prezentácii je video prehliadka bytu. Video dokáže zachytiť priestor v reálnej podobe. Kvalitne spracovaná prezentácia bytu vo videu dokáže navodiť potenciálneho kupujúceho k rozhodnutiu o kúpe. Video prehliadka šetrí čas vám aj kupujúcim. Na obhliadku prídu rozhodnutí kúpiť.

 

Predaj bytu bez realitky

Ak máte vyriešenú prezentáciu a môžete začať prezentovať predaj bytu. Ak budete mať kupujúceho. Potrebujete nastaviť proces predaja. Najdôležitejšou súčasťou kúpnej zmluvy je vyplatenie kúpenej ceny a dohodnutie termínu odovzdania bytu do úživanie kupujúcemu.

Väčšina nehnuteľností sa financuje cez hypotekárny úver. Celý postup predaja bytu a spôsob jeho financovania nájdete v článku predaj bytu. Dočítate sa v ňou ako prebieha celý proces na čo si dať pozor ako nastaviť všetyk procesy.

Pre potreby zorientovania sa vo vytvorení kúpnej zmluvy na byt si stiahnite knihu „Návod na vyprocovanie kúpnej zmluvy“ zadarmo. Spolu s knihou vám zašlem aj návrhy kúpnych zmlúv, návrh na vklad do katastra a protokol na odovzdanie bytu.

 

 

 

Kúpno predajná zmluva na nehnuteľnosti – byt

 

Stiahnite si knihu a vzory zmlúv zadarmo!

* povinné polia

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Podmienky spracovania tu .

[/vc_column][/vc_row]

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená

Porovnaj zoznamy